Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért jönnek mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért jönnek mindig azzal, hogy ha ők nem lennének, akkor kihalna az emberi faj?

Figyelt kérdés

Hiszen a gyermeknemzéshez egy férfi és egy nő kell, nem?

Akkor én ezt innentől nem értem


2015. jan. 13. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ha az egyik kiesik, tényleg kihal az emberiség...
2015. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert igazuk van..

De ha mi nem vagyunk akkor is kihalnak az emberek..

2015. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na de épp ez az.. nem csak nő nélkül halna ki, hanem férfi nélkül is
2015. jan. 13. 17:24
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Van két közösség.


1. Száz férfi és egy nő.


Azt az egy nőt tunkolhatja, kefélheti a száz férfi egész nap, egész évben. Abból attól még csak maximum 9 havonta 1 gyerek lesz.


2. Száz nő és egy férfi.


A férfi képes arra, hogy viszonylag rövid időn belül (1-3 hónap) akár az összes nőnek adjon a magjából és teherbe ejtse őket. Vagyis egy ilyen közösség sokkal gyorsabban fog szaporodni.


Remélem a példa elég érthető.

2015. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem. Hiába, hogy csak 9 havonta jön 1 gyerek, attól még jön az az egy, és már nem is halunk ki.
2015. jan. 13. 17:26
 6/14 anonim ***** válasza:

2-es: a példád matematikailag helyt áll, biológiailag (genetikailag) egy ilyen közösség nem sokáig maradna fenn. Persze párszáz évig biztosan, de aztán kihalnának, annyi lenne köztük a deviáns egyed

Kell az Y kromoszóma is :)

2015. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, bocs, a 4-esnek szól, a 2.es példájához, amit írtam
2015. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6-7:


Legyen akkor 10 férfi és 100 nő.


És vedd figyelembe, hogy


1. Mindenki párosodhat mindegyik ellenkező neművel.


2. Az újonnan születő emberek már 50-50%-ban férfiak és nők. Ahogy ez a mai világban is van. (Pontosabban kb. 55-45, 60-40, de ez a lényegen nem változtat.)

2015. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Úgy tudom bizonyított tény, hogy az y kromoszóma pár millió/milliárd év mulva eltûnne az emberi fajból azaz nem születne több férfi. Ilyen gyík fajta is létezik már akik megoldják a szaporodást ;)
2015. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hááááát ki főzne ránk!??? :-)

Igazuk van! Ki szülne pl. gyereket!

Jaaaaa.... hogy ez ránk nézve is igaz?

A csajokat ez nem érdekli! (motordekli, papirdekli tömérdekli) :-)

2015. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!