Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért jönnek mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért jönnek mindig azzal, hogy ha ők nem lennének, akkor kihalna az emberi faj?

Figyelt kérdés

Hiszen a gyermeknemzéshez egy férfi és egy nő kell, nem?

Akkor én ezt innentől nem értem


2015. jan. 13. 17:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

8: "2. Az újonnan születő emberek már 50-50%-ban férfiak és nők. Ahogy ez a mai világban is van"

Akkor viszont visszajutottunk oda, h nem elég 1 (vagy 10) férfi a faj fenntartásához. :)

Ez olyan mint háborúk esetén, stb, kihal a legtöbb férfi, de a pár megmaradt hamar behozza a lemaradást, egy-két generáció után beáll a rend.


Egyébként ha a populáció kis létszámú és teljesen zárt, a deviancia előbb utóbb ígyis-úgyis bekövetkezik (lást a kis elzárt faluk, stb) de ha tartósan csak 1 férfi van, akkor ez felgyorsul. Ráadásul 1 apró genetikai hiba az egész "faj" instant kihalását eredményezheti.


A férfi faj tehát a genetikai változatosság miatt szükséges, csakúgy mint a női. :) Mint kettőre ugyanolyan szükség van.


Persze a feministák sokszor mondják, hogy majd lombikokkal meg klónozással megoldják a dolgot, hát nemtom. Kicsit ijesztő kép, de sztem a genetikával ők se tudnának versenyezni és amit létrehoznának az egy baromi instabil faj lenne. Arról nem beszélve, hogy a biológiai szaporodásra már nem lenne lehetősége, vagyis technológiai eszközök múlna a faj fennmaradása. Szóval én nem sok jövőt adok a feminista világrendnek :D

2015. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
férfi faj :DD hát ezt elírtam asszem. *férfi nem
2015. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akkor végül igazam van, vagy igazam van?:D
2015. jan. 13. 19:02
 14/14 anonim ***** válasza:

11:


Tudtommal volt olyan pillanat az emberiség történelmében, bőven az őskorban, több tízezer, százezer éve, amikor az emberi faj csak néhány száz főből állt. Mégsem történt meg a kipusztulás, degeneráció.


Sőt. Biztos hallottál már a mitokondriális Éváról és a mitokondriális Ádámról. Élt valaha egy férfi és egy nő (teljesen más évtízezredekben, tehát nem egyszerre), akik annyira sikeresek voltak a szaporodásban (és a vetélytársaik a bénaságban), hogy ennek a két embernek ma minden Földön élő ember leszármazottja. Mégsem látom a degenerációt.

2015. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!