Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene az a BDSM?

Figyelt kérdés

Ma már 3 kérdésben is láttam, de nem sikerült rájönnöm...

Először azt hittem, valami videojáték, de később úgy tűnt, hogy szexszel kapcsolatos dolog lehet...



2015. jan. 13. 18:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Okoska, innen kijelentkezek és nem látja a kérdéseimet te lángelme -.-
2015. jan. 16. 01:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Let me Google that for you: BDSM
2015. jan. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem tom miről beszélsz, világ életemben németet tanultam.
2015. jan. 17. 01:28
 14/16 anonim ***** válasza:

Irányító azaz domináns és egy alárendelt azaz szubmisszív félből áll, kölcsönös megegyezés és beleegyezés alapján történő erotikus játék, a közhiedelemmel ellentétben nincs benne kötelező aktus,ugyan is történhet anélkül is.

B mint Bondage azaz kötözés, D mint domination ,azaz dominancia, S/M szadizmus /Mazochizmus .

2015. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2015. jan. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én ezt kötözéses ÉS hatalmi játékoknak szoktam lefordítani. Nem feltétlenül megkötözik, (lehet hogy csak játékosan lefogják, lebirkózzák, leteperik, stb) és nem feltétlenül a nőt (gyakrabban a férfit).


Egyfajta szerepjáték, ahol többnyire az egyik fél az uralkodó hatalmi pozíciót játssza, a másik a legyőzött, legigázott felet. Van, akinek ez szexuális izgalmat vált ki. Egyes párok állandó szereposztásban játsszák, mások megegyezés szerint váltott szerepekkel.

2015. jan. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!