Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, ti hogy reagálnátok rá, hogyha a 14 éves lányotok és a barátja leülne veletek 6 szem közt beszélgetni, hogy szeretnének szeretkezni?

Figyelt kérdés

13éves vagyok. 1éve leszünk együtt a barátommal, sokszor együtt alszunk, és mikor 14 éves leszek, már nagyon szeretnék vele szeretkezni.

Az anyummal minden intim témát meg tudok beszélni, és arra gondoltunk a barátommal, mikor 1 évesek leszünk, megkérdezzük erről anyumat, mivel mind ketten nagyon szeretnénk, és ha még is megengedné, nem kellene titokban, így jobban el tudnánk engedni magunkat.

Anyukák hogy reagálnátok le ezt a helyzetet?

Milyen véleménnyel lennétek arra, hogy egy ilyet meg szeretne beszélni veletek a lányotok, és nem titokban csináljuk?


2015. jan. 13. 20:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
ismeri a barátodat már a családod? mert akkor meg kellene kérdezni, hogy ott aludhat-e nálatok!
2015. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Figyelj, két módon sülhet el, nem tudhatod most a választ.
2015. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Nem engedném. Gyerekek b+.
2015. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Meg kicdi vagy ehez! Ne sertesnek vedd es tudom h nem ugy erzed. En sem gondolgam magam annak. De visszatekintve az meg nagyon gyerek. Varjatok min. 1-2 evet. Tudom h nehez es rossz, de ez az atka, ha fiatalon van kapcsolatod.
2015. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
55%
látszik gyerek vagy még! :D ez baromi vicces lehet :d inkább menj barbizni még :D
2015. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Igen ismerik nagyon jól, anyum kedveli is azt mondta, de szoktunk együtt aludni.
2015. jan. 13. 20:31
 7/37 opened paradise ***** válasza:
Ha már megpróbálod,akkor inkább legyen 4 szem közt.
2015. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Hanariko ***** válasza:

Bár nem vagyok anyuka, de:

Az mindenképpen pozitív, hogy meg akarjátok becsületesen beszélni és nem titkolni. Az 1 év is már viszonylag hosszú idő ennyi idősen szerintem.

De tény, hogy nagyon nagyon fiatalok vagytok. Vagyis Te. Barátod mennyi idős? (nem kekeckedés csak kérdezem)

Ha úgy ismered Anyukádat, üljetek le megbeszélni, máshogy amúgy sem nagyon lehet ezt szerintem, titkolni tényleg nem érdemes, ahogy mondtad, úgy nem is lennétek talán annyira fölszabadultak.

2015. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

1: inkább egyedül kérdezd meg, és ha lehet kicsit finomabban, pl. ott aludhat-e nálatok, abból már érteni fogják mi a célja

2: de jobb ha nem kérdezed meg mert kb 99% h nem lesz rá a válasz

3: ettől függetlenül sztem is várhatnál még mondjuk 2 évet, dehát te tudod

2015. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Nem engedném, 14 évesen baromi korai.
2015. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!