Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, ti hogy reagálnátok rá, hogyha a 14 éves lányotok és a barátja leülne veletek 6 szem közt beszélgetni, hogy szeretnének szeretkezni?

Figyelt kérdés

13éves vagyok. 1éve leszünk együtt a barátommal, sokszor együtt alszunk, és mikor 14 éves leszek, már nagyon szeretnék vele szeretkezni.

Az anyummal minden intim témát meg tudok beszélni, és arra gondoltunk a barátommal, mikor 1 évesek leszünk, megkérdezzük erről anyumat, mivel mind ketten nagyon szeretnénk, és ha még is megengedné, nem kellene titokban, így jobban el tudnánk engedni magunkat.

Anyukák hogy reagálnátok le ezt a helyzetet?

Milyen véleménnyel lennétek arra, hogy egy ilyet meg szeretne beszélni veletek a lányotok, és nem titokban csináljuk?


2015. jan. 13. 20:28
1 2 3 4
 11/37 Tregereth ***** válasza:
Nem vagyok szülő, de ha az lennék, azt hiszem, nekem is a korral lenne a legnagyobb bajom. Ha mondjuk a 17et töltenéd hamarosan a 14 helyett, nem lenne semmi kifogásom. Szerintem is jobb lenne várni még legalább egy évet.
2015. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
39%
grat az anyukádnak nevelt belőled egy kis kur_vát
2015. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Akkor én mint egy 13 éves gyerek anyukája elmondom a véleményem......nagyon jó és megnyugtató, hogy ha ilyen jó és bizalmas viszonyban vagy az anyukáddal, igyekszem én is ilyen viszonyt kialakítani az én gyermekemmel, DE, nem tartanám jó ötletnek mégpedig azért, mert gyerek vagy, és ezzel nem az értelmi szintedet vonom kétségbe, mert biztos értelmes lány vagy, de a szexhez még nagyon éretlen.

Örülnék ha az én gyermekem így megbízna bennem, de próbálnám ésszerűen elmagyarázni neki, hogy még igencsak korainak tartom, mert semmilyen formában nem érett arra hogy élvezze a szexualitás szépségét.

Nyilván vagy megfogadná vagy nem, nem lehetnék a nap minden percében vele, de bíznék benne, hogy annyira bízik bennem, hogy elhiggye hogy nem akarok neki rosszat és felmérné, hogy a kettőnk hosszútávú bizalmi kapcsolata fontosabb annál, hogy esetleg csalódni kelljen benne vagy úgy érezzem hogy "átvert", hazudott.

2015. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Minden képpen leülünk erről beszélgetni, és az akarom hogy a barátom is velem legyen amikor kérdezzük, am tényleg én is számítok a NEM válaszra, lehet korainak találjátok, de én tudom hogy már készen állok rá.

köszönöm a válaszokat, és a pozitív tanácsokat! :)

2015. jan. 13. 20:38
 15/37 anonim ***** válasza:
Én nem kértem engedélyt,csak megmondtam utólag mikor egyszer szóba került, hogy már nem vagyok szűz, anyu megértette,pedig mikor elvesztettem csak 13 voltam,most 15 vagyok és a jelenlegi barátnőmmel heti többször szexelünk és a szüleink tudják mivel megbeszélünk mindent velük,és nem ellenzik,igazuk is van,fiatalok vagyunk,hadd szóramozzunk,csak annyit kérnek hogy védekezzünk, de már szólni se szólnak mert tudnak hogy van annyi eszem
2015. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

A hülye anyád még megengedné! Már ott elb...szta hogy engedte hogy 13 évesen fiúval aludjon a pici rib...nc lánya! Rohadtul nem kellene még dugnod! 2 év múlva bőven ráérne! És még az is korai lenne! Ugyanis felnőttként élnéd meg igazán a szexet egy normális kapcsolatban, nem pedig egy ilyen kölökszerelemmel...

Még a gyomrom is felfordul!

2015. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
iszonyat fiatal vagy, még a 14et se töltötted, hagyjad már magad... elhiszem hogy most jó ötlet de így túl hamar beleszoksz a szexbe, és 17 éves korodra már elhasznált leszel. hidd el, én most végeztem el a gimit, és pontosan tudom hogy kik voltak a gimiben azok a csajok 12-14 évesen vesztették el. mindenki lenézte őket és meg voltak bélyegezve. mire mások 16-18 évesen kezdtek el nemi életet élni, ők már több év szexuális tapasztalattal nagyon elhasználtak voltak és senkinek nem voltak vonzóak, hidd el. később nagyon vissza fog ütni ha már most elkezdesz szexelni, te leszel az osztály k*rvája, hidd el nekem.
2015. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Utolsó (15) ez elég fura felfogás.Mármint oké, hogy fiatalok vagytok, most kell szórakozni, de TÚL fiatalok.Kedves kérdezõ, nem vagyok tisztában a lányok nemi érésével, õszintén, nem is érdekel túlzottam, de barátnõmmel mikor anno errõl beszélgettünk azt mondta, hogy neki nem sokkal 15.szülinapja elõtt áll be rendesen a ciklusa.Ami azt jelenti, hogy testileg addig nem áll volna készen rá rendesen.

Nem azt mondom, hogy ilyen szempontból nem vagy elég érett, de ettõl függetlenül szerintem túl fiatal vagy hozzá.Plusz ha nem is ilyen szempontból, de elég sokat fog fejlõdni még a tested, amitõl jobban élveznéd.

Én ajánlanék neked valamit.Ne feküdjetek ls mondjuk még 3-4 hónapig, de pettingeljetek.Ha rendesen megismeritek egymás testét akkor jobban fogod élvezni (vagy kevésbé fog fájni) az elsõ.

2015. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Jajj istenem... Most mindenki állítson be k**vának ><

Most mert szeretnék szeretkezni a barátommal, szerelemből, mert kívánom őt.

Sokat beszéltem anyuval a szerelemről, szeretetről, van elképzelésem milyen... nyugodjatok meg, nem leszek soha k**va, és bár csak a barátommal maradnék, mert ő meg becsül ahogy vagyok, nagyon jó érzem magam vele, minden egyes elöltött percben, imádok vele tervezgetni, ha a szerelem elmúlna, nem érdekelne, akkor is őt fogom szeretni, mert ő a tökéletes számomra!

2015. jan. 13. 20:58
 20/37 anonim ***** válasza:

17-es vagyok. én csak azt modntam hogy a jövendőbeli osztálytársaidnak leszel az. az a helyzet hogy ha az ember elkezd nemi életet élni nem fog leállni. így pedig hidd el hogy 17 éves korodra 6-7 srácon minimum túlleszel, mert ha vége az egyik kapcsolatodnak nem fogod úgy kibírni egyedül mint azok akik még szűzek.

most még mondhatod hogy veled máshogy lesz, de hidd el több száz embert láttam magam körül felnőni, senkinél sem volt másképp :D ezt bárki tanusítja aki a 18at már megélte.


én téged akarlak csak megvédeni mert ha ennyi idősen elveszted akarva/akaratlanul te leszel az osztályod cédája.


és tegyük hozzá, rá is szolgálsz ha 13 évesen p*niszt kívánsz a szádba .

2015. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!