Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, ti hogy reagálnátok rá, hogyha a 14 éves lányotok és a barátja leülne veletek 6 szem közt beszélgetni, hogy szeretnének szeretkezni?

Figyelt kérdés

13éves vagyok. 1éve leszünk együtt a barátommal, sokszor együtt alszunk, és mikor 14 éves leszek, már nagyon szeretnék vele szeretkezni.

Az anyummal minden intim témát meg tudok beszélni, és arra gondoltunk a barátommal, mikor 1 évesek leszünk, megkérdezzük erről anyumat, mivel mind ketten nagyon szeretnénk, és ha még is megengedné, nem kellene titokban, így jobban el tudnánk engedni magunkat.

Anyukák hogy reagálnátok le ezt a helyzetet?

Milyen véleménnyel lennétek arra, hogy egy ilyet meg szeretne beszélni veletek a lányotok, és nem titokban csináljuk?


2015. jan. 13. 20:28
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Hiszed azt14 évesen, hogy ô az igazi.

Majd 10 év mùlva kineveted magad.

A barátod hány eves?

En nem engedném higy szexelj..

Pettingeljetek. Bár azt is sokallom 13-14 évesen.

Húgom nyáron lesz 15. Kezét eltörném,ha a tankönyv helyett a farkat fogdossa.. Na jó nyilván nem,de kapná tőlem az ívet

2015. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
utolsó jól mondja. hova sietsz egyébként is? annyi időd lesz még szexelni miért fontos hogy ez ahogy betöltöd a 14-et megtörténjen?
2015. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

De az tök jó hogy a válaszolók 99% itt pofázik, azt sem tudja mi fán terem a kapcsolatom, aztán ha ismernétek rájönnétek, rácsodálkoznátok, hogy mennyit tapasztaltam az élettől 13 évesen. Én hiszek abban, hogy az első szerelemből, jövő... Elég érett (a kegyetlen múltnak köszönhetően) vagyok ahhoz, hogy tudjak igazán, önzetlenül szeretni. És ez nem csak én gondolom így hanem akik ismernek mindenki elmondhatja rólam.

De nem állok le vitázni.

Nem arra lettem volna kíváncsi hogy mennyire tartanátok k**rvának... DIREK ÍRTAM HOGY ANYUKÁK!!! Hogy így írják mintha a lányukról lenne szó... -.-

2015. jan. 13. 21:16
 24/37 anonim ***** válasza:

De nem érted, hogy nem az a lényeg hogy agyilag mennyire vagy érett?

Az meg,hogy need eddig milyen nehéz sorsod volt...

Elmesljem neked higy én miken mentem keresztül nem 13,hanem 19 éves koromig?

Nem akarok veled versenyezni lehet hogy pocsék sorsod volt. De anyukáddal laksz,tehát olyan szornyu helyzeted nem lehez.

Volt mar veled olyan higy nem volt hol laknod mert kiraktak?

És aki befogadott,az is elküldött nehány év mùlva, mert egy apróság miatt kiakadt?

Közben pedig ezeknek az embereknek a csicskája voltàl évekig és tűrted?

Hiszed te csak higy annyira megnevelt téged az élet és vert a sors.

Lós#art nem tudsz arról hány embernek van 1000x rosszabb sorsa.

2015. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
rendesnek tűnsz, és inkább így veszítsd el, hogy szereted, együtt vagytok egy ideje, felkészültnek érzed magad, minthogy egy buliban részegen, na az lenne a k..rvaság. ez nem k...rvaság, teljesen normális, hogy kívánod és akarod a dolgot. én megengedném, kérdezd meg nyugodtan, remélem sikerrel jártok és sokáig együtt lesztek még! petting már volt amúgy??
2015. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
13 évesen mindenki baromi érettnek gondolja magát, aztán csak röhög magán 10 év múlva, hogy dehogy volt érett, csak azt hitte.
2015. jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Mindent bele picur.En ha szulo" lennek,megengednem.Az nagyon Jo hogy az anyukaddal mindent megbeszelsz.
2015. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
26-os.A termeszetes fejlodes alapjan Mar erett egy 13 eves lany,ugyanis a lanyok 11-13 eves koruk kozott ernek meg szexualisan.Es meg annyit:Minden szulo"i elleno"rzes alatt van,es lenne.En drukkolok neki.
2015. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:

Szia drága!

Először is gratulálok, hogy ilyen fiatal létedre ilyen felelősségteljesen tudsz gondolkodni. Szerintem ez óriási pozitívum, ami az érettségedet is bizonyítja.

Ha valóban a pároddal közösen úgy érzitek, hogy már minden felkészülést és ráhangolódást kimerítettetek, ami a szexuális aktust megelőzi (gondolok itt most a csókra, pettingre, esetleg orális szexre is), és te is úgy érzed, hogy ez az a férfi, akivel te el szeretnéd veszíteni a szüzességedet, akkor valószínűleg ez így is van. Egy dologba azonban nektek is bele kell gondolnotok, ez pedig az, hogy a szex már nem játék, és bármilyen ügyesen is védekeztek, ennek a dolognak akár egy terhesség is lehet a vége. Szóval mielőtt még anyuddal leülnétek beszélgetni, ami szerintem egy tök jó dolog, gondolj bele egy pillanatra, hogy mit tennél, ha ebben a percben megtudnád, hogy terhes vagy!

Ha úgy érzed, hogy képes vagy megbirkózni ezzel a gondolattal, és helyes döntés tudnál ebben az esetben hozni, akkor én az anyukád helyében engedném, hogy testileg is beteljesüljön a szerelmetek. Ez a dolog nem életkor, hanem érettség kérdése.

20/l

2015. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jan. 15. 19:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!