Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is izgatnak az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is izgatnak az idősebb férfiak? 21/L

Figyelt kérdés
Leginkább a 35 év körüliek. Voltam már 30-on túlival, bár nyilván az ilyenekkel nem a komoly kapcsolat lehetősége a legnagyobb, bár nem is kizárt.
2015. jan. 13. 20:39
1 2
 11/16 To7ka ***** válasza:
22%

Pedig értelmes. Jelenleg nem akarsz kezdeni semmit (párkapcsolati téren), hisz alkalmi kapcsolatokat keresel, ráadásul olyan pasiknál, akikben elsősorban a korukat tudod értékelni.

Köszönöm szépen a sok aggódót, tökéletesen rendben van a nemi életem, nem vagyok senkire féltékeny, sőt. Ha elolvasnád értelmezve első válaszom, leírtam, hogy vannak kivételek, mint ahogy egy válasz is érkezett, hogy 17 év korkülönbséggel jól megvannak, és kétszer kihangsúlyoztam, hogy 21 már határ.


Bár autóm nincs, lakásom és munkám van egyetem mellett, ami valóban hasznos pont, bár szeretném utolsók között megemlíteni. De egy átlagos 20-on évestől abban lesz jobb egy 30 éves, hogy letudja szarni a lányt, van saját élete, van lakása, munkája, autója, és felnőtt problémái vannak. Ez vonzó minden buta tininek. Mindig az is lesz, és ezt nagyon kevés nő fogja elismerni, bár nincs is ezzel probléma feltétlen.


Viszont az, hogy találsz egy korodbeli valakit, akivel közös problémátok van, közösen dolgozhattok a közös jövőn, közös célokat értek el, közös akadályokkal, az sokkal normálisabb. 35 éves férfi meg, valamiért kimaradt az életéből 25-től az egzisztencia teremtés, ha 20 évesek jók csak neki.

Megint más, ha szerelmesek lesznek, azzal sincs semmi baj, nem a korkülönbség dönt. Attól még ugyanúgy igaz marad, hogy 35 éves korára illene többet elérnie egy pasinak, minthogy 20 éves könnyen hülyíthető, buta tinilányokat szed fel 1-1 éjszakára (és megintcsak írtam hogy vannak kivételek, ott van rögtön Barney, van akinek az élete a csajozásról szól, és ez is lehet egy cél, egy győzelem). Ez azokra igaz, akik saját választásukból nem terveznek családot, ami szerintem ritka. A férfiak általában szeretnének. Aki meg nem talál senkit 20-30 éves kora között, akivel elkezdenék az alapokat, már inkább szintén 25 vagy 25 feletti lányokkal ismerkedne, mert velük lehet tervezni. Aki meg a 25 feletti lányokat se tudja felszedni komoly kapcsolatra, és szeretne családot, az meg igenis lúzer marad. És annyit tud letenni az asztalra, hogy 35 éves, meg kell keresnie azt a korosztályt, akinek ez elég, és elég hülye hozzá.


Hisz van lakás, van kocsi, van munka, és felnőtt, és 35 éves. De nincs családja, nincs komoly kapcsolata, nincs párja (jobb esetben, vagy csalja a feleségét már), nem karrierista, stb... Tisztelet a kivételnek amit mostmár nagyon sokszor kiemeltem, az ilyen pasik nagy része az adott időn belül nem ért el semmit, nincs semmijük.


Gondold át onnan, hogy aki sikeres a nőknél 20-on évesen, az hol köt ki? Nekem a barátaim hosszú párkapcsolatban vannak, van akik már nagy szerelemben összeházasodtak 20-as éveik vége felé, és épp komoly erőkkel egzisztenciát teremtenek, keress rá látom nem érted, elérnek valamit az életben, valami tartalmasat. Ebbe nem fér bele nekik, mondjuk 29 évesen egy 15 éves lánnyal a hancúrozás.

2015. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Te jó ég kérdező gondolom az a harmincas pasi is az eszedért szeretne :D Kevés értelmes ember van ezen az oldalon és a válaszaidból erősen érződött számomra, hogy te sem tartozol közéjük. Mivel egyetértek az előttem szólóval, miszerint egy 35 év körüli pasi biztos nem élete párjának akar egy ilyen fiatal lányt (kivételek ugye mindig vannak) az azért neked is gyanús kéne hogy legyen miért is nincs mellette senki. Nem ismétlem a többieket, akár beismered akár nem, ez nem egy egészséges kapcsolat lenne. Ha nem tartod magad egy szexpajtinál többre csak vágj bele nyugodtan.
2015. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
az idősebbek már nem.
2015. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#12-es azért látom, hogy neked meg az olvasással vannak gondjaid, mert írtam, hogy nyilván nem a felesége leszek egy ilyen idősnek. Elég sok olyan 30-as nő és férfi van, aki egyedül van és nem azért mert gond lenne vele. Nem olyan világot élünk, hogy 30 valahány évesen mindenkinek családja és gyereke van.
2015. jan. 14. 07:30
 15/16 anonim ***** válasza:
Írj. 35/F
2015. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem, engem a fiatal lányok izgatnak.

F/40+

2015. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!