Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szabad ilyet mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szabad ilyet mondani egy lánynak (bevalljam neki)?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, így még soha senkit nem szerettem enniyre mint ahogyan őt szeretem. Elmerjem ezt mondani ?


A kérdés olyan jellegű, hogy félek beismerni azt a tényt, hogy szerelmes vagyok. Akár mikor mertem szeretni megszivattak a lányok, most meg úgy vagyok, nem nagyon mondom csak együtt vagyunk. De biztos érezheti, de tényleg ennyire még nem voltam szerelmes. Pár hónapos kapcsolat, 22/f és 23/l.


Bevalljam ezt ?


2015. jan. 14. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2015. jan. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 CptTomato ***** válasza:
Nem értem mi tart vissza....hajrá.
2015. jan. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlik! Tapasztalat!
2015. jan. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
finoman,azt nem kell hozzá tenni hogy nagyon
2015. jan. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon nem kéne!

Máshogy add a tudtára, hívd el valami páros programra, fogd meg a kezét, vigyél egy szál virágot, de szerintem nem mindig jó így őszintén elmondani, hogy ez van, jobb rávezetni ("ne állítsd kész helyzet elé")

2015. jan. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mondd el !!
2015. jan. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jól esne, szerintem mondd el:)
2015. jan. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi az első perctől kezdve őszintén elmondtuk az ilyen jellegű érzéseinket. és tapasztalat 2: nem múlt el, sőt szinte napról napra jobban szeretem
2015. jan. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

várj egy kicsit a megfelelő hangulatra, helyzetre.


N

2015. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!