Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettetek már úgy bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már úgy bele valakibe, hogy még életetekben nem láttátok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már majdnem egy éve irogatok egy fiúval. Az interneten ismerkedtünk meg, eddig csak egy képen láttam... de azt hiszem, szerelmes vagyok belé. igazából, már ő is célozgatott rá, hogy nagyon bejövök neki, és tényleg, már egy éve folyamatosan irogatunk egymásnak, nem fogyunk ki a megbeszélnivalókból, már mindent tud rólam. a helyzet az, hogy ő az ország másik felében lakik, szóval még nem tudtunk találkozni. de szerelmes vagyok belé... vagy mégsem? Szóval veletek volt már így? Mi történt, amikor találkoztatok? Együtt maradtatok/összejöttetek, vagy rájöttetek, hogy mégsem illetek össze, mert azért más, amikor valakivel írsz, és más, amikor valakivel szemtől, szembe beszélsz.

2015. jan. 14. 13:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Egy éve dumáltok??? Miért kellett ennyire elhúzni? Miért nem lehetett maximum 1-2 hónapon belül találkozni személyesen?
2015. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Rühellem a nőket :))) milyen név ez?

azért, mert egyikünket sem engednek el egyedül, családdal meg hogy mehetnénk?

2015. jan. 14. 14:21
 23/28 anonim ***** válasza:
47%
Hááát... akkor még nagyon fiatal lehetsz. Nem mondanám szerelemnek, mert szemtől szemben nem ismered. Érezhetsz valamit iránta, kedvelheted, hiányolhatod, ha nem tudsz beszélni vele, tetszhet a stílusa és a többi, de ez még nem szerelem.
2015. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
azt majd eldönti ő, hogy mi a szerelem, kedves utolsó.
2015. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szeretni szerheti,de így aztán elég nehéz lesz találkoznotok..Megvárjátok míg egyikőtöket végre elengedik a szülők,vagy mi? Esetleg valamelyikőtök szülei is veletek mennek?


Jobb lenne minél előbb találkoznotok..Fiatalok vagytok,élitek az éltetettek,honnan tudod,hogy nem lesz előbb-utóbb valamelyikőtök életébe más?

2015. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást, megláttjuk, mit tehetünk az ügyben :)
2015. jan. 14. 19:22
 27/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt,de egy barátnőmnek igen és nagyon nagy akadály hogy távol vagytok egymástól.Hidd el hogy nem lehet nornális kapcsolatot teremteni egy gépen keresztul! :(
2015. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

""Nekem is volt,2x is :)

Mindkétszer komolyabb kapcsolat lett belőle.Igaz most már egyikkel se vagyunk együtt.""


WTF? Egyikkel se VAGYUNK? Hányan voltatok velük xD:...(egy kommentelő)

2015. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!