Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 13 éves lány, és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 13 éves lány, és egy 21 éves fiú járnak, lecsukhatják a fiút úgy, hogy nem volt szexuális viszony köztük? Viszont csók az igen.

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 19:18
 1/7 aladar12 ***** válasza:
100%

szerintem nem.

de érdekelne, hogy egy 21 éves fiú mit lát egy 13 éves lányban.

2015. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hűt büntetőjogi ügyekben nem vagyok járatos, de pszichológiai szempontból nem kóser a dolog
2015. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak a szexért jár a börtön. Nyugi. Ilyen hímesrét kapcsolat lehet közöttük, Sőt ha fiú megvárja, a lányt, így az nagyon szép tőle.
2015. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem

sőt akkor se ha volt/van/lesz amíg nem tudja meg senki


De érdekelne hogy egy 21 éves mit lát egy 13 évesben...

2015. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mióta nem szex a csók?

Lecsukni még nem lehet érte... de meghurcolni igen, ha felmerül a gyanú a szexuális kapcsolatra. Egy életre elásta magát a fiú, ha ez történik vele.

2015. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 viktorvarga ***** válasza:
14 alatt gázos ám .nem annyira hivatalos:)
2015. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Arra lennék kíváncsi, ilyenkor apuci anyuci hol van...?

Nem éppen normál ez, kérdező...

Jó nem vagyok olyan, korban, hogy gyerekem (18f) legyen de ha lesz lányok és ilyen korú én szétverném azt a pl. 21 éves srácot aki megkörnyékezi.

2015. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!