Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleménynyilvánitó kérdése:

Lányok/Nők nektek mennyire fontos h a párotoknak mi a végzettsége mit dolgozik?

Figyelt kérdés
milyen foglalkozású pasik vonzóbba?PL: Személyi edző milyen?:))))

2015. jan. 14. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Személyi edző azért nem jó mert ha lányt edzene akkor mindig féltékeny lennék..:D 16/L
2015. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az orvosok jönnek be leginkább. (mert engem is ez érdekel, és többnyire értelmesek) De egyébként mindegy.
2015. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyan amiben jól érzi magát, és fennt tudja tartani magát és a gyerekeit.

Más nem számít. Ügyes legyen és meg tudjon élni belőle.

2015. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy ember szakmája arról árulkodik, hogy az illető mennyire ambiciózus. Ezért szerintem fontos. Pontosabban sok mindent elárulhat valakiről. Persze azért a szakma alapján még nem lehet megítélni az embereket :)
2015. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak lehetőség szerint ne dolgozzon az én pozícióm alatt. Nem miattam, az ő egoja miatt. Nincs kedvem állandóan azt ápolgatni. Személyi edzővel nem igazán lennék párkapcsolatban, de párszor tarthatna magánórákat. ;)
2015. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán fontos. A lényeg, hogy ketten együtt fenn tudjuk tartani magunkat. Egyébként egy gyárban dolgozik.
2015. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem fontos. Élvezze, szeresse, értelmes munka legyen. Napi 8 óra, hétvége szabad legyen, ez nagyon fontos.
2015. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát először is legyen egyáltalán munkája...:D most egymás után két olyan huszonéves srácba futottam bele, akik semmit nem dolgoztak, mert a szülők anyagilag megtehették, hogy teljes egészében támogatják "pici fiukat", amivel nincs is semmi gond, csak épp egyiknek sem volt semmi motivációja sem az otthonülésen és a számítógépezésen kívül...

Úgyhogy én már azt is nagyra becsülöm, aki képes elmenni dolgozni...:)

Munkák közül egyedül ami alapvetően nem szimpi, ezek a rádumálós, vegyél fel hitelt (mert az neked jó), kössél ilyen olyan szerződést, tehát ezek a piramisos szarok, amiről te is tudod, hogy szar, de rádumálod az idősekre, hogy neked legyen pénzed. Na ezzel nem tudok azonosulni...de amúgy nekem mindegy mivel fog foglalkozni a leendő párom (jó, azért ribiket ne futtasson). :)

2015. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem alapjáraton mindegy, bár (és most ezért annyi, de annyi rosszat fogok még kapni) egy fizikai munkással nem szívesen jönnék össze. Nem azért, bizonyára vannak ott is kivételek, de eddig akit ismerek, az mind elég IQ-lightos és az ambíció, bárminemű tanultság, stb teljes hiányában szenvedett. A személyi edzővel leginkább azért nem tudnék kibékülni, mert én egy lusta kis henyélő malacka vagyok, akinek semmi kedve naphosszat azt hallgatni a párjától, hogy de menjen már mozogni, egyen egészségesebben, stb.


Azzal viszont egyetértek, hogy egy munkában fontos, hogy fix munkaidő legyen és a hétvégék szabadok. Párom informatikus, magáncégnél, hát ne mondjam... Ha napi 12 óra munka után hazajön, képes még utána hajnalig dolgozni itthonról, mert ilyen határidők meg olyan projektek, a hétvégét gyakran elveszik tőle, mert dolgozni kell, mert mittudomén. Ez rettenetes, senkinek sem kívánom.


Na, de a lényeg, hogy számomra az fontos, hogy nagyjából velem egy szinten legyen szellemileg. Nem az egyetemet meg a diplomát értem ezen, ez tény, hogy gyakran lóf.szt se ér. Csak kell az, hogy legyen kreatív, legyenek ötletei, amiket igenis meg tud valósítani, ne csak üljön a betonozandó út mellett búslakodva, hogy őt mindenki megveti és az állam bácsi nem olyan bőkezű, mint ő azt szeretné... Remélem érthető amit leírtam, nem szándékom senkit se megbántani.

2015. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!