Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párválasztásnál mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztásnál mennyire fontos nektek, hogy milyen az illető végzettsége?

Figyelt kérdés

Tehát, ha Te például diplomás vagy és közeledik feléd egy szakmunkás végzettségű férfi, akkor magadban (esetleg tudat alatt) elkönyveled, hogy ebből a kapcsolatból szerinted nem lesz semmi?

Vagy fordítva? (férfi diplomás, nő nem)


Légyszi ne úgy válaszoljatok, ahogy jónak látjátok, hanem ahogy őszintén gondoljátok.


2011. szept. 15. 23:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
az nem fordul meg a fejemben, hogy nem lesz belőle semmi, de az igen, hogy "hmmm nincs diplomája". aztán kiderül, mennyire értelmes ezzel együtt
2011. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
A diplomások csak hasonló papírokkal rendelkezőkkel állnak szóba. A "szegényebb" végzettségűeket lenézik.
2011. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 krvua ***** válasza:
24%
én csak olyan nőkkel randizom akiknek van PhD-k.és nagy a mellük.és a legfontosabb használhatom a fülüket angolwcnek a hajukat meg budipapirnak.
2011. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a férfitől függ. Van, akinél eszembe sem jut, hogy ez egyáltalán különbség közöttük, van, akinél ez az első gondolatom, a második pedig, hogy hogyan végezhette egyáltalán ezt is el.

Az értelmes szakmunkásokkal nekem az ég világon semmi gondom. Most is egy szakmunkás férfi tetszik.

Persze egy jó diploma vonzó, mert mégis miért ne lenne vonzó egy okos ember, aki sokat tanult és elérte a kitűzött célt, de azért nem létfeltétel.

2011. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Nekem csak érettségim van. Nemrég elkezdtem ismerkedni egy diplomás fiatal lánnyal. Mikor megtudta, hogy nekem nincs diplomám, onnantól kezdve voltak bunkó megjegyzései, néha lekezelően viselkedett. Én meg jól elküldtem a halál f@szára. Szóval ilyen is van, neki nyilván fontos volt a végzettség...
2011. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Van diplomám, de soha eszembe nem jutott, hogy csak diplomás lányokkal ismerkedjek. Mostani páromnak érettségije van, és az ismerkedéstől eltekintve soha nem került szóba közöttünk ez a végzettség dolog.

Szerintem aki diplomásként végzettség alapján, és nem pedig életvitel/viselkedés/intelligencia alapján ítéli meg az embereket, annak valami nagyon nincs rendben a fejecskéjében, vagy az értékrendjében. 29F

2011. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két egyetemi diplomám van. Fiatal koromban én sem ugráltam örömömben ha egy szakmunkás fiú akart valamit tőlem. Mikor a férjemet megismertem, akkor azt hittem megvan legalább az érettségije. Később derült ki, hogy nem. Végül leérettségizett, de nem ez volt a lényeg. Nemhogy sokkal gyakorlatiasabb, de még műveltebb is nálam és minden témához hozzá tud szólni. Csak lusta volt tanulni. Viszont ha nem lenne ilyen jó fejű, akkor bevallom zavarna.:-(

38/N

2011. szept. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nagyon fontos. Nem a diploma miatt, hanem mert szeretem azt érezni, hogy a férfi okosabb és sikeresebb nálam, és szerintem ők is ezt szeretik.


23/L

2011. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Egy szintkülönbség (PHDs-diplomás; diplomás-érettségizett; érettségizett-szakmunkás; szakmunkás-8 osztály) még elmegy, de több már nem.
2011. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
nincs rairva, es az eletben sem szamit. ez +1 kifogas
2011. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!