Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha annak a fiúnak a barátai,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annak a fiúnak a barátai, aki tetszik nekem, ( ő ezt nem tudja) mindig mosolyognak, meg jelzik a fiúnak, ha közeledek, akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Sokszor beszélgetek vele, mondjuk csak fb-on leginkább, de ott elég gyakran írogat(ott): hogy vagyok stb... Meg már volt, hogy elhívott korizni, csak én nem mentem. Azóta nem nagyon keres, de a barátai még mindig figyelnek. :O
2015. jan. 14. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a srácot cikizik amiért kikosaraztad. :D
2015. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kosaraztam ki, nekem is tetszik. Bár ha belegondolok, lehet, hogy bejöttem neki én is, és ezt a "randi" lemondást úgy értette, hogy nem akarok tőle semmit.. Mondjuk én sem vagyok biztos az ő érzéseiben..
2015. jan. 14. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet megbántottad azzal hogy nem mentél el és most jobbnak látja ha békén hagy. Esetleg el kellett volna menned vele, ha tetszik neked....istenem..miért nem mentél el? Mit meg tennék én azért hogy az a fiú elhívjon korizni aki nekem tetszik, és az lenne az első válaszom rá hogy "persze megyek" pedig nem tudok korizni. Ha elmentél volna lehet most másképp lenne :)
2015. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát már én is megbántam. De most meg már nem ír, csak bánatosan néz rám, meg figyel. Hiába megyek hozzá oda beszélni, nem vallja be az érzéseit, meg tök szótlan lett..
2015. jan. 14. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
ha komolyan tetszik neked akkor te is megerőltethetnéd magad és ráírsz. El is hivhatnád randizni
2015. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem ír vissza, akármit írok neki. Múltkor is megkérdeztem, hogy mi a baj, vagy hogy miért nem ír vissza, és azt mondta: mert tanult. De 2 hét alatt csak tudott volna válaszolni, mert mindig fent volt, meg látta is.. Ráadásul nem hiszem, hogy a téli szünet két hetét végig tanulta, mindegy, nem tudok mit kezdeni vele így.
2015. jan. 14. 22:17
 7/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!