Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk csak arra a lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk csak arra a lányra mosolyognak, azzal beszélgetnek, viccelődnek, aki tetszik nekik? Vagy olyan is lehet, hogy egyáltalán nem az esetük a lány, de mégis mosolyognak rá, próbálnak beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor minden fiú max.egy lánnyal beszélgetne..az azért fura lenne.Én minden lánnyal beszélgetek stb.,akár tetszik,akár nem.Sőt akibe bele vagyok zúgva,azzal beszélni se merek szinte:D 16/F
2012. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Másokkal is beszélnek, viccelődnek, és nevetnek rá.
2012. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. Tetszik neked a fiu es minden vagyad h o is szeressen. Minden mosolyt szerelmi vallomasnak veszel de majd kitepned annak a lanynak a szivet akinek tobbet mosolyog es lathatoan elvezi a tarsasagat. Ahh fiatalsag bolondsag...
2012. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Csak ez azért gáz, mert akkor honnan tudjam, hogy bejövök-e neki?

Egyszer már jártam úgy, hogy félreértettem így valakit.

Akkor már jobb lenne, ha csak azzal lennének kedvesek, akitől akarnak is valamit.

2012. okt. 3. 22:07
 5/18 ASOT ***** válasza:
100%
PErsze szoktam, így megmondja reggel a pékben a csaj, hogy azt inkább ne vegyem meg mert nem sütötték meg eléggé, vagy abban nincs töltelék, vagy félretesz és előveszi pult allol a jót...szóval kedvesség ennyi.
2012. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Legalább tippeket adhatnátok, hogy honnan tudjam, hogy tetszem-e neki. Ha már ti is ilyenek vagytok, ilyen mindenkire mosolygósak.

Vagy csak az nevezhető érdeklődésnek, ha kerek-perec randira hívnak?

2012. okt. 3. 22:12
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

aki rendszeresen keres téged, a társaságod, annak bejössz

elkéri a számod, ja és fel is hív, randira hív, meg egy rakás ilyenből lehet tudni

2012. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mindig keresi a társaságod, úgy mond mindig felbukkan ott ahol te is vagy :)
2012. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 ASOT ***** válasza:
hát jah , valószínűleg a pékbe sem csak 1x mennék 1 nap :)
2012. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

De ez, hogy mindig keresi a társaságom, az a baj, hogy más lányokét is. Van pár ilyen pasi a munkahelyemen, de ők a többi lánnyal is ugyanígy viselkednek.

A számomat egyik sem kérte el.

Akkor ezek szerint csak hülyítenek. Vagy csak magukat szórakoztatják, hogy ne legyen unalmas a munka.

2012. okt. 3. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!