Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elérhetetlen pasikra pazarolta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elérhetetlen pasikra pazaroltam az időm, azt is csak a fejemben, közben elszálltak az évek. Mi a gond velem, miért alakult ez így?

Figyelt kérdés
Alapvetően elég félénk, visszahúzódó vagyok. Tizenéves koromban mint minden lányt, már érdekeltek a fiúk, de a néhány közeledési kísérletem mindig elutasításra talált. Ettől még félénkebb lettem, és már nem kezdeményeztem senkinél semmit, csak mindig belehabarodtam egy kiszemelt pasiba, akiről vagy távolról álmodoztam vagy a közelemben volt és beszéltünk is, de sosem mutattam, hogy akarnék tőlük valamit. Egyszer régen volt egy rendes kapcsolatom is, de annak pár hónap alatt vége lett. Azóta maradnak az álmodozások, pedig már 30 leszek mindjárt. Miért alakult ez ki, ez nyilván nem normális, meg szánalmas (ilyen koromra előfordul, hogy hónapokig filmszínészekért vagyok oda, ha épp nincs egy hús-v;r pasi, aki tetszik) stb., de nem tudok kijönni ebből a körforgásból, pl. egy pasival még normálisan beszélgetni se tudok, állandóan zavarban vagyok, sokszor még akkor is, ha egyébként nem tetszik.
2010. febr. 6. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
keress fel egy jó pszichológust...egyáltalán NEM NORMÁLIS dolog, hogy filmszínészekről ábrándozol majd' 30 évesen.
2010. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pszichológus!
2010. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ugyan ebben a cipőben vagyok bár én 21F vagyok

én beletörődtem nem erőltetem dolgozok nekem ezt találta ki a jóisten

lehet neked segítene ha barátkoznál/ismerkednél szerintem

javítana az önbizalmadon

2010. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is amondó vagyok hogy társaságba kellene járni és szórakozni ahhoz hogy előbb utóbb összejöjjön valaki és hogy abból párkapcsolat is legyen!

ha nem mész szórakozni ne várd hogy az öledbe pottyanjon a pasi aki mindent megtesz neked én is javallom a pszichológust ha már nem vagy hajlandó elmenni egy kicsit szórakozni!

2010. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Futurare ***** válasza:

Kell neked egy belevaló barátnő, aki megmutatja az életet. Ha meg úgy gondolod, csapódj össze az előttem szólóval.


Üdv: Futurare

2010. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húha, akkor lehet, hogy ez tényleg pszichológus. Köszönöm a válaszokat. Társaságban valóban ritkán vagyok, meg bulikban is, de azért "ismerem az életet", csak pl. egy buiban is az a gondom, hogy ha odajön valaki beszégetni egyáltalán, akkor jól megijedek, hogy most ezt hogyan is kéne kezelni. Szóval inkább elméletben ismerem az életet, :D, de köszönöm a segítséget.
2010. febr. 7. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!