Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mi tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi tetszik egy lányban? Milyen stílusú és egyéb külső vagy belső?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Külső: kedves arc, őszinte mosoly, kéz(ezt nem tudom leírni, hogy melyik tetszik és melyik nem)

Belső: odaadás, feltétlen őszinteség, humor, céltudatosság, széles-látókörűség.

2014. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló én lány vagyok és fura, mert én is így vagyok a kézzel :D csak persze nekem fiúknál :D
2014. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves második: végre valaki, aki a nevem miatt nem gondolta rögtön, hogy nő vagyok. Örülök, hogy stimmelünk.:)
2014. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Külső: Hosszú haj, vékony testalkat,

Belső: Amíg nem azt érzem, hogy nekem kell életben tartani a beszélgetést és amíg élvezem a vele töltött időt addig oké. Nehéz szavakba önteni mi az ami egy belsőben megfog. :)

Kb. ennyi lenne. (17F)

2014. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Légyszi nemet és kort is írjatok :)
2014. dec. 26. 23:34
 6/8 anonim ***** válasza:
22f, de a leírtakból és a nevemből könnyedén rájöhetsz.:)
2014. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Külső: Igényes, ápolt, szép szemek, aranyos mosoly.

Belső: Őszinte, alapjában véve laza, de legyen meg benne a kellő komolyság, ha a helyzet megkívánja, jó humorú, legyen benne némi határozottság, kedves, nem hisztis és sértődékeny.

20/f

2014. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hosszú haj, homokóra alak és elegáns megjelenés.

Intelligens, kedves, humoros, őszinte, fura.

Valamiért nagyon bejön, ha kissé különc egy lány és nem olvad bele a tömegbe. :D

2014. dec. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!