Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az egyik osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik osztálytársam, de már jártam egy másikal. Nem ciki ez így?

Figyelt kérdés
Gondolom a volt pasim az egész fiú osztagnak beszámollt minden "jó" tulajdonságomról.Ráadásul csúnya vége lett a dolognak és azóta utáll engem és egész jól ellenem uszitotta már a fiúkat...na most ezek után mégis hogy közeledjek a másik fiú felé?Akivel ráadásul eddig két mondatot váltottam hiába osztálytársam fél éve...
2010. febr. 6. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

úújajjj ez oltári vérciki jaajj... -.-"


mennyi idősek vagytok?

2010. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 mindketten.
2010. febr. 6. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
haygadmár egyik lány osztálytársam 3 fiuval járt osztályból suliban is volt barátja még ..
2010. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
olyan nincs h ciki akkor érzel cikinek valamit ha adsz mások véleményére és nem a sajátoddal törődsz, ne érdekeljen h mit gondol a volt barátod de nem tudom mi fog kijönni abból ha tényleg fél év alatt alig beszéltetek akkor nagyon nem érdekelhetitek egymást ha egyik sem akart ennyi idő alatt beszélni, amugy meg ha az illető srác jó barátja a volt barátodnak akkor meg nincs esélyed nála mert ez alap h egy jó barátságba nem fogok összejönni a haverom csajával akár ex akár nem...
2010. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaja, csak vigyázz, mert amikor szakittok kölcsönösen fogjátok szivatni egymást és az már nem lesz ilyen jó vicc


Amm, a jó oldal, hogy egész nap láthatjátok egymást

2010. febr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!