Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik stílust szeretitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik stílust szeretitek?

Figyelt kérdés

Fiúk!Melyik stílust részesítitek előnyben,ha a lány alapból kedves és normális?

- Magassarkú,csini ruha kissé plázacicás beütéssel.

- Deszkás ciő,lógó ülepű nadrág,nagy kapucnis pulcsik.

- Converse tornacipő,csőnadrág.


2010. febr. 6. 22:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

mindenből egy kicsit, tudjon alkalomhoz illően öltözni nem úgy h elmegyünk valami komolyabb helyre s oda is tornacipőbe jön


de ha nagyon választani kell akkor inkább az utolsó jön be nekem a "plazacicákat" valahogy kerülöm, elsőre mind beképzelt csajoknak tűnnek persze mindig van kivétel :)

2010. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Remélem a 2.-ra fog érkezni a legtöbb szavazat, bár igencsak kétlem... 17/l.
2010. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
3.:)
2010. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
22:36 eltelik pár év s mar nem fogsz úgy öltözni ;) meglátod :)
2010. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén egyik sem ezek közül.
2010. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
22:42 - akkor milyet szeretsz? :D
2010. febr. 6. 22:43
 7/26 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak: én sem viszem túlzásba, nem hordok 3számmal nagyobb gatyát, mint a raperek, de nem feszül a hátsómon, a kapucnis pulcsijaim cipzárosak, azok nem lógnak, és vagy adidas vagy nike deszkás cipő, de nem a trampli fajtából (manapság már csak ritkán acélbetétes, mert nem igazán tartom kényelmesnek).
2010. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
22:40-esnek szólt. :)
2010. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Futurare ***** válasza:

Te melyik közvélemény kutató cégtől jöttél?


Nem nehéz kitalálni, hogy nagyjából 3 részre oszlik a tábor.


Üdv: Futurare

2010. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

22.42-es vagyok. Én nekem nincsen konkrét ideálom, de ezt a 3 típust pont nem szeretem. Én az olyan lányokat szeretem, akik pl hétköznapokban farmert hordanak, vagy akármilyen nadrágot, de ne ezt a most divat csőnadrágot, mert mindenkin ez van. Na szóval csípőfarmert, valamilyen felsővel. de lehetőleg ne pakolja ki mindenét, mert engem ez taszít, valahogy nem vonz, hogy jobban megismerjem az ilyen típusú csajokat.

Amiket te felsoroltál, az a baj, hogy ezek konkrét stílusok. Én pedig nem szeretem az ilyen "éppen ez a divat, ezért ilyen vagyok" típusú csajokat.

2010. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!