Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félnek a pasik a dokitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a pasik a dokitól? Valójában ilyen gyávák lennének? (:

Figyelt kérdés
Pár hete észervettük,h a pasimnak nem lehet a fitymáját rendesen hártahúzni,és amikor fürdésnél megpróbáltam neki,mondta h nagyon fáj. Mivel dokihoz túl betoji elmenni,hiába erőszakolom,ezért van erre valami más módszer,vagy nekem van igazam a dokival kapcsban? :) Eseleg valami hatásos szöveg,h elmenjen?
2010. febr. 6. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
nemi gondokkal mindenki fél orvoshoz fordulni nem hinnem h neked ha lenne valami ilyesmi gondod akkor egyből ahogy észrevennéd futnál a dokihoz...
2010. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát,úgy vagyok vele,h inkább derüljön ki ha baj van,ne később kelljen miatta szenvednem.vagy nem?
2010. febr. 6. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Ecetes olló
2010. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is félek a nőgyógyásztól.
2010. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tény,hogy mi srácok elég kényelmetlenül éljük meg,hogy egy dokinak meg kell mutatni a brénket,de ha elkerülhetetlen akkor sajna muszáj:/ Oltsd azzal,hogy addig nem elsz szex,amig nem megy el... Egyébként nem fáj neki szex közben,hogy a fityma nem megy hátra rendesen? 28F
2010. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez jó,ez tényleg jó ötlet,ha nincs doki,nincs szex. :D

De,mondta,hogy kellemetlen és fáj,csak azt nem értem,hogy ez eddig miért nem volt,vagy lehet ugy,h csak így egyszer le van tapadva és kész?De máskor persze annyira nagyra vannak,jön egy kis semmiség,dokibácsi,és máris inába száll a bátorsága.Nők ilyenkor hősiesebbek.(:

2010. febr. 6. 22:55
 7/9 anonim ***** válasza:
A nők azok alapból többször járnak orvoshoz, mi férfiak úgy vagyunk vele,hogy csak akkor megyünk ha már nagyon muszáj..:/ De lehet attól tapadt le,hogy nem mosta rendessen?!
2010. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Poén: apám beteg volt, láz, stb. Mutter megfenyegette, hogy nem lesz szex, ha nem vesz be gyógyszert. Persze fater repült is, bevette a gyógyszert, de ő furán szokott beteg lenni, így csak még betegebb lett a gyógyszertől. :DD
2010. febr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

páromat 3 honapba került elcipelni börgyógyászhoz egy ekcéma miatt,amire csak ránézett a doki,irt krémet,hozzá se ért...ezért nyigtam 3 honapot,pedig ő viszketett nagyon...

bele se gondolok egy ilyennel mennyi idő lenne elcipleni...


kérj neki időpontot,mondd h téged kisérjen el,ha már ott vagytok,nem tud visszakozni...

2010. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!