Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többnyire miért inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többnyire miért inkább a beszédes, magabiztos lányokra buknak a pasik, ha kapcsolatot szeretnének? Ezek szerint a csendesebbek kevésbé valók barátnőnek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A csendesebbeket nehezebb észrevenni, kitalálni mit szeretnek, a kedvükben járni stb.
2015. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy beszédesebb, magabiztosabb lánnyal egyszerűen könnyebb beszélgetni, kapcsolatot teremteni. Főleg, ha a pasi nem különösebben beszédes, vagy magabiztos, de amúgy is. Az ilyen lányok bátrabban poénkodnak, jobban veszik a lapot, kezdeményezőbbek, a férfiak felszabadultabban érzik magukat a társaságukban.
2015. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nameg nem tűnnek olyan tüzesnek az ágyban..
2015. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert a férfiak javának is annyi önbizalma van mint a csendesebb lányoknak.

Ha a fiúk is csak várnak és a csendes lányok is csak várnak, abból nincs kapcsolat. Sok fiúnak amúgy is olyan a női nem mintha a holdról teleportálták volna őket.

Azt se tudják, hogy közeledjenek, egyáltalán mivel szólítsanak meg és ha barátnői kíséretben vonulnak végig az meg végképp egy patt helyzet nekik.


Én is kb úgy érettségiztem, hogy sosem közeledett fiú felém, és nem értettem mi a hiba bennem. Nálam sokkal csúnyább barátnőim is mind elkeltek. Aztán rájöttem, hogy a magabiztos fiúk úgyis bomba nőket keresnek, tehát ők ki is estek. A szerényebb fiúk meg hiába vannak nem mernek beszélni a nőkkel. Aztán ahogy ezt évig gondoltam épp szálltam fel a buszra és szent fogadalmat tettem, hogy mától megemberelem magam és igenis nyitott, haverkodós leszek. Ki is néztem egy random srácot, leültem mellé, beszélgetésbe kezdtünk, fél év múlva pedig jártunk... Happy End!


28N

2015. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert könnyebb kapcsolatot teremteni. Én ilyen téren rengeteget változtam, de kicsi koromban elbaltázták az önbizalmamat, úgyhogy volt vele dolgom. A ló túloldalára azért nem estem át (az is idegesítő tud lenni, ha valaki nonstop beszél, nekem is, nemhogy egy pasinak, a saját családomban is van erre példa).


Viszont hiába jutottam el odáig, hogy gond nélkül szóbaállok másokkal, akár idegen, akár ismerős, de pont azelőtt jövök zavarva és késik a reakcióm, aki tetszik. :-)

2015. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A csendes lanyok nagyresze keptelen normalisan fogadni az udvarlast.
2015. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg van a kellő önbizalmam, a határozottságom, viszont egyáltalán nincs igényem arra, hogy sokat, vagy egyáltalán beszéljek ...


Ilyenkor ebben az esetben mi a helyzet? :s

2015. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!