Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az elnevezése az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az elnevezése az ilyen nőknek? És miért csinálják?

Figyelt kérdés

Fb-n vannak olyan nők, akiknek nagyon kiélt az arcuk, olyan képeket raknak fel, ahol fehérneműben, erotikusan pózolnak, sok olyat is láttam, akinek a puncija is ki volt, volt akinél az a rész ki volt retusálva, de direkt úgy pózolt. Közben ezeknek a nőknek több iskoláskorú gyerekeik vannak.


23 F


2015. jan. 15. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hol van ilyen? Én még egyet se láttam! :-)
2015. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van pár ismerősöm, és ők sok ilyen nőt vesznek fel ismerősnek. És likeolják azokat a képeket.
2015. jan. 15. 13:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Mutass peldat :3
2015. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én se láttam még ilyen képet 1 et se fb-n. L
2015. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ne fogom egyiket se belinkelni, mert azzal megsérteném a személyiségi jogaikat. normális választ várnék!
2015. jan. 15. 13:35
 6/13 Vree ***** válasza:

Nem "camwhore" az a szó amit keresel? :D


Magyar fordításban kb. "kamera-szajha" lenne...


Az angol kifejezés használata aránylag liberális: jelentheti hogy valaki csak folyton önimádó képeket készítget magáról, és azzal próbál rajongókat fogni; lehet valódi online szexuális munkás;

de általában azokat értik alatta, akik ilyen szexinek szánt (valójában inkább szánalmasan kinéző, csücsörítős/magamutogatós) képeket töltögetnek fel magukról, mondjuk Facebookon.

2015. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
K!
2015. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1. kérdés: .....mondanám, mondanám, de a trágárság szűrő nem engedi tovaszállni az veretes kifejezést :D

2. kérdés: mert perverzmocskosszajhák /szegény gyerekek!

2015. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
K! Gondolom, a fb-on is keresik a kuncsaftokat.
2015. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nyugodtan linkeld be, ugyanis nem sérted a személyes jogaikat. a fb felhasználási szabályzatában benne van, hogy amit oda egyszer feltöltesz az már jogilag nem a tied és nyilvános onnantól. ergo ugyanaz a kategória, mintha mondjuk index-ről linkelnél egy képet. meg ha nem profilt, csak képet linkelsz, az anonim, tehát nem tudunk eljutni pl. hozzád
2015. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!