Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nőknek olyan csinos, díszes ruháik vannak, míg a férfiaké olyan semmilyen, unalmas?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 01:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a nőnek kell felkeltenie a férfi érdeklődését, nem pedig fordítva.
2015. jan. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
problem?
2015. jan. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Mi a baj a ruhaimmal???


Attol, hogy nem hordok 80 nyaklancot meg karkotot (mint ahogy nagyon sok lany sem), meg nem szintelen es elszabott a ruham, lol. Kikerem magamnak, hogy unalmas.


21/F

2015. jan. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert a férfiakban fele annyi megfelelési kényszert sem ültettek el, mint a nőkben.
2015. jan. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez baromság.

Vannak mindenféle cicomázott kabátok, zakók és nadrágok között is akadnak színes olykor már extrém viseletek.

Nekem speciel nem tetszenek az ilyen cuccok, de vannak.

2015. jan. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nők nők. Ha a Férfiak figyelnek Ennyire a külsejükre az már nem menő.
2015. jan. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a kijelentés a mai világban már azért nem teljesen igaz.

Egyik barátnőm mondta, hogy vásárlás során látott olyan férfiaknak készített ruhát, ami neki is tetszett.

Meg ma már készítenek egyébként ilyen metroszexuális ruhadarabokat is.

Meg már én is láttam olyan srácot, igaz ez azért kivétel, aki női ruhadarabot is viselt.


Egy szó mint száz, ízlések és pofonok, hogy kinek mi tetszik.

2015. jan. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha felveszel mindenféle, dísz$uzi flitteres ruhát, ne csodálkozz ha tényleg annak néznek.

Nekünk férfiaknak ezek a cuccok szerintem taszítóak, legalábbis a többségnek.

2015. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!