Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác a suliban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luca02020202 kérdése:

Van egy srác a suliban, nyolcadikos én meg hetedikes vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csomószor szoktam nézni, de nem merem megszólítani. Tudom, hogy ez nem szerelem, mert ilyen korban még nincs olyan :D Barátnőim már tudják, hogy tetszik és amikor látják, hogy nézem, akkor mindig szekálnak, zavarba is jövök, de nem haragszom rájuk :) Az osztályból a fiúk jóban vannak vele. Hogyan barátkozzak vele? Sajnos nincs facebookja, csak snapchatje van (én utálom a snapchatet) és lesz majd vibere. Az egyik barátnőm elkéri nekem a számot, de nem tudom, hogyan kezdjem... "Én vagyok a az a hetedikes lány a suliból", vagy mi? A barátnőim azt mondják, hogy cukik lennénk együtt, de nemtudom... Soha nem beszéltem még vele, max 1-2 szót. Mit csináljak?

2015. jan. 15. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
lekváros palacsintát mert azt szeretem.
2015. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Először is csak azt kell kiderítened érdeklődik e irántad. Ha ezzel megvagy és igen, érdeklődik irántad semmi sem állíthat meg! NO de azt már nemtudom, hogy ha nem jössz be neki akkor mit csinálj. Csak azért mert én úgy szerelmesedtem bele egy srácba, hogy folyton engem lesett, ha a közelben volt, és mindig odajött hozzám. Na aztán végképp belezuhantam, amikor bevallotta, hogy szerelmes belém! Remélem ez veled is megtörténik ezzel a sráccal. Sok sikert!
2015. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Orsy77 válasza:
tanuljál
2015. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kezdve a legáltalánosabb tanácsokkal,először azt mondom hogy kezdj el beszélgetni vele :) Nem kell nagyokra gondolni,"véletlenek" is lehetnek,mondjuk nem tudom,elejted vmidet,hátha felveszi,megköszönöd,szemkontaktus stb...:)

Ha rád néz néha-néha mosolyogj rá,esetleg néha integess neki. Ilyen kis apróságok,és előbb utóbb kiderül majd hogy barátság vagy szerelem lehet ebből :)

2015. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez az elejtem és ő fel veszi trükk nagyon átlátszó már az én időmbe sem jött be a fiúknál.Szerintem derítsd ki h a srác melyik tantárgyból szuperál és ha meg van kérd meg h korrepetáljon téged.Így a sráccal lehetsz anélkül h bármit is sejtene.Sőt a barátnőid sem fognak gúnyolódni rajtad mert nem kötöd az orrukra a korrepetálással kapcsolatos dolgokat.Ha kérdezik ennyit kell rá válaszolnod semmi extra csak tanultunk.Maradj titokzatos így a rosszindulatú pletykát is elkerülöd.
2015. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!