Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne egy normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egy normális, értelmes, szép lányt találni?

Figyelt kérdés
19 éves leszek pár hónap múlva, főiskolára fogok menni. Szoktam járni bulizni, ott kis alkohol miatt sikerül csajoznom, igaz, nem mindig, de már összejött párszor. Csak az a helyzet, hogy ezzel nem megyek semmire, hogy táncolok, kicsit beszélgetek, néha smárolok lányokkal, aztán többet nem is látom őket, mert általában csak tánc van, aztán talán csók és kész, semmi több. Tehát azon az estén jól érzem magam, utána meg minden ugyan olyan, hogy nincs senkim. Eddig sosem volt még párkapcsolatom, reménykedtem benne, hogy összejöhet a bulizás által, de már mielőtt ezt elkezdtem, akkor tudtam, hogy ne számítsak iq bajnok lányokra az ilyen helyeken. Persze biztos van kivétel is, de ti is tudjátok, hogy általában nem olyanok járnak szórakozni. Nekem több kellene, beszélgetni értelmesen egy hozzám hasonló, intelligens lánnyal, aztán a többi dolog.. Járogathatok bulizni, de ez nem garancia arra, hogy szerzek valakit, még arra is több esélyt látok, hogy végre elveszítsem a szüzességem, de egy értelmes barátnőre nem számítok. Várhatok főiskoláig, hogy ott hátha lesz valami, de már így is cikinek érzem, hogy szűz vagyok ennyi idősen. (Mondjuk nem értem miért van ez így felkapva, hogy az már nem is ember, aki szűz.) Nem vagyok egy szociális fajta, új embert nem is emlékszem mikor ismertem meg utoljára, akivel tartom is a kapcsolatot. Az nem megy józanon, hogy leszólítok lányokat itt-ott utcán stb, csak bulikban vagyok ilyen "vagány". Külsőmmel nincs gond, ez nem kifogás, de azért van egy kis önbizalomhiányom, mint majdnem mindenkinek. Tiszta reménytelennek látom ezt a helyzetet, talán abban látok valamit, hogy majd főiskolán lesz egy normális lány, akivel megfelelnénk egymásnak, de az még nagyon távol van. Mit gondoltok?
2015. jan. 15. 18:57
 1/10 anonim válasza:
Az értelmiségek ritkák. A barátnőimből és magamból kiindulva partin minket biztosan nem fedeznél fel, sokkal inkább parkokban, főtéren, önkéntes munkákon, de leginkább az iskola közelében :D
2015. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy bánod, hogy nem làtod többet a bulis lányokat?

Olyat akarsz,aki elsőre hagyja,hogy lekapd?

Máshol akarj ismerkedni. :)

2015. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Attól még fogok járni bulizni, mert szeretem igazából, de olyan még nem volt, hogy rögtön engedte volna, hogy lekapjam. Mondom, nem igazán tudok ismerkedni, ez a baj, bekerülni pedig egy társaságba igen nehéz így.
2015. jan. 15. 19:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Haver!

Szólj, ha megvan a lelőhelyük!

2015. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:)))
2015. jan. 15. 19:16
 6/10 anonim válasza:
Én hasonlóan érzek, csak lány vagyok. A választ én is kiváncsian várom :)
2015. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te is bulizni jársz és értelmes pasit keresel, csak nem találsz?
2015. jan. 15. 19:47
 8/10 anonim válasza:
:D igen
2015. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát amikor én körülnézek, hogy milyen csávók járna oda, körülbelül süt róluk az értelem.. Fele oldalt 0-ás, felül felállított hajjal fogja a sört, meg nézi a nőket, mint borjú az új kaput. A másik fele meg feszeng, mert ő az alfa. Talán pár normális pasi szokott lenni, akiknek még van egy kis agya..
2015. jan. 15. 20:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt elég rossz a hozzáállásod szerintem (bár lehet én értelmeztem rosszul a leírtakat). Bár nem tudom milyen helyekre jártál el szórakozni, de ha te magadat intelligensnek tartod ("hozzám hasonló, intelligens lánnyal,"), akkor nem értem, miért gondoltad már az elején azt, hogy "nem iq bajnok lányok" vannak ott. Lehet fordítva is így gondolkozik pár lány, hogy itt nem szoktak "iq bajnok fiúk" lenni...na szóval, szerintem azért hacsak nem valami nagyon alja bulikba járkálsz - amit nem hiszek -, akkor szerintem kellett, hogy legyenek ott olyan lányok, akik esetleg megfelelhettek volna neked...meg pl. én barátommal egy fesztiválon jöttem össze, és mindketten nagyon eljárósak vagyunk így szórakozás szempontjából, nem is ugyanoda megyünk többször, én az egyik koncertre, ő a másikra. Ja, és azért remélem nem vagyok ezzel nagyképű, de nyelveket beszélő, többdiplomás (bár már tudom, ez nem mérvadó), dolgozó fiatalok vagyunk mindketten, szóval én nem tartom jónak ezt a beskatulyázást, na de érted. Szerintem egyrészt az lehet a gond, hogy neked a végeredmény számít, nem a folyamat (ami persze érthető végső soron). Például olyan helyekre kell(ene) járnod, ahol igazán jól érzed magad, amiben örömödet leled, hobbid stb., és nem azt tűzni ki célul, hogy kell egy nő, ami csakis buliban lehetséges ugye. Szerintem, ha ilyen életet kezdesz el élni, akkor minden jönni fog magától. Lehet alapból látszik rajtad, hogy mik a céljaid, és ez nem minden általad elképzelt lánynak imponáló. Szerintem próbálj meg ne erre a szüzesség-elvesztéses célra koncentrálni, nem vagy elkésve egyáltalán. Érzed jól magad a bőrödben, próbálj ki új dolgokat, szervezz a baráti társaságoddal kocsmázást, aztán ki tudja, kiket nem ismerhetsz meg egy este. Remélem valamennyire hasznosnak találtad a választ, csak lazán, ne parázz és légy magad! :)
2015. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!