Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdeklem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem még valamilyen szinten?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Áprilisban ballagtam el, egy fiú osztálytársammal tök jól elvoltunk, nekem úgy jött le, hogy többet szeretne tőlem, volt aki megkérdezte, hogy járunk, vagy mi van? Most nem részletezem az egészet, hogy mire alapozom ezeket, mert túl hosszú lenne. A lényeg az, hogy júniusban találkoztunk utoljára, érettségin, azóta néha beszélgetünk fb-n, de igazából semmi lényegeset. Én nem tudom mit írjak neki, így nagy részt kimerül abban a beszélgetésünk, hogy "mizu? semmi. hogy vagy? jól köszi, és te? milyen a suli/munka?" stb. A nyáron majdnem találkoztunk, én vetettem fel, de végül lemondta. Azóta volt hogy írtam neki, hogy nem-e akar értem eljönni a suliba, ő meg írta (később), ha meglesz a jogsim látogassam meg. Szóval néha még beszélgetünk, másfél hónapig nem beszéltünk, mert eldöntöttem hogy nem írok neki, végül ő mégiscsak írt. Igazából nem tesz semmi olyan utalást, de úgy vagyok vele, hogy mégiscsak ír... vagy csak azért ír, mert úgy van velem, mint én másik régi osztálytársammal, hogy imádom meg minden, és azért érdekel hogy mi van vele, habár nem vagyunk kimondottan barátok?
2015. jan. 15. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ötleted, hogy miről beszélj vele, akkor miért akarsz kapcsolatot?
2015. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!