Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatal lanyokra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal lanyokra mennyire jellemzo az, hogy szeretnek olvasni? Vannak olyan lanyok, akik szeretnek olvasni, el lehet veluk menni bulizni, vagy valamilyen rendezvenyre es jol is neznek ki? Hol vannak ok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, hogy jól nézek-e ki, de olvasni és bulizni szeretek, és privátot nem kérek...
2015. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress művészi beállítottságú lányokat, ők szeretnek olvasni többnyire.
2015. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én! de van pasim, bocsi.
2015. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fényember ***** válasza:
Én olvasni és bulizni is szeretek. Sokan szépnek is tartanak. Privátot én se nagyon kérek:)
2015. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen lány vagyok. és én sem kérek privátot. van párkapcsolatom
2015. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amint látod, vannak még ilyen lányok. :p

személy szerint én is ilyen vagyok, és én is boldog párkapcsolatban élek:)

2015. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Jelen! :) Nagyon szeretek olvasni (persze nem e-book!), rendezvenyszervezessel is foglalkozom,szeretem a hasznos szabadidos programokat... Kulturaltnak,muveltnek tart a kornyezetem es en sajat magam is!:)

Bulizni 3 evvel ezelott nagyon sokat, > ma < viszont mar egyre ritkabban jarok,de nem vetem el a partykat... :)

2015. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!