Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van nőkkel/lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van nőkkel/lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mindenen problémáznak, már eleve a megszólításuk is körülményes és ez a szakadék férfiak és nők között egyre nagyobb lesz, nagy részük a telefonját matatja állandóan mindenhova magukkal viszik a virtuális valóságukat, el vannak látva férfiakkal állandóan akik kezdeményeznek feléjük ezáltal el is vannak kényelmesedve, és mégis ez kell a férfiaknak, amikor a mai nők csak elvárnak de nem adnak semmit, vagy más férfialat tényleg ennyire csak a farkuk vezérli, ha ez így van akkor a nők csak szexre kellenének sok férfinak, akit csak megdugni akarnak az kb mire fel büszke magára?
2015. jan. 16. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre majd egy nalam okosabb valaszol..
2015. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ismerkedj pasikkal .
2015. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mert intimitást, szexet, szeretet, szexualitást akarsz a másik nemtől.

Ha elég neked egy férfi segglyuka, akkor menj fel egy meleg társkeresőre és holnap lesz valaki aki a te segglyukadat rakja meg vagy te rakod meg az övét.


Ha egy nőt szeretnél, akkor azokért, amiket az első bekezdésben írtam. Ha neked ez nehéz, akkor nem baj. Legyél csak meleg. Vagy öld meg magad. Vagy soha ne foglalkozz nőkkel többé. Nem baj. Lesz elég nálad jobb férfi, akit meg érdekelnek még a nők.

Nekem is volt már hogy egy férfi csak szexre akart engem, de a legtöbb férfi normális és rendesen akar ismerkedni. A béna férfiak egyik nagy hazugsága, hogy a legtöbb nőkkel normálisan ismerkedni tudó férfi csak szélhámos. Nagy hazugság. Akik bénák a nőknél, szeretnék azt hinni, hogy a normális, ismerkedni tudó férfiak csak szexet akarnak a nőktől.


Érdekes, nekem mindig olyan férfiak akadtak az utamba, akik tudtak a nőkkel ismerkedni, normális férfiak voltak és mertek eljutni a megszólítástól velem a szexig.

(Ha szeretnél valami boldogságot az élettől a szerelem/szexualitás terén akkor javaslom sürgősen változtass magadon.)

2015. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
melegség, melegek ledegradálása, de ha egy csaj leszbi akkor az milyen szexi,
2015. jan. 16. 14:54
 5/18 A kérdező kommentje:
úgy látom ti nők a negatív kritikát képtelenek vagytok elfogadni vagy felfogni
2015. jan. 16. 14:55
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Ne próbáld a saját nyomorod az egész férfitársadalomra rávetíteni. Én 5 éve élek párkapcsolatban egy olyan lánnyal akire egy szó sem igaz a feltételezéseidből.

Szerencsétlen vagy és komplexusos, kezelted magad ha a saját erődből nem bírsz férfi lenni!

2015. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
te attól érzed magad férfinak mert eggyütt élsz egy nővel?
2015. jan. 16. 14:58
 8/18 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
mi van a hatterben?ugy ertem nalad
2015. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Noren1989 ***** válasza:

Náluk van az összes p_na...Nem elég ?

Majd 4 milliárd ok ;)

25/F

2015. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hímsoviniszta
2015. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!