Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem? Komolyan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem? Komolyan nem tudom eldönteni. Egyszer igen, egyszer nem.

Figyelt kérdés

18/L vagyok.

Van egy évfolyamtársam (gimi), nagyon jóban vagyunk. Minden nap beszélünk a suliban, hülyéskedünk, nevetünk, van egy csomó közös viccünk. Én tudom, hogy nem tetszem neki, de ő nekem... hát nem is tudom.

Egyszer úgy érzem, hogy igen, mert örülök, hogyha hozzám ér, ha megölel, van hogy kicsit remeg is a lábam közben. Mindig várom, hogy találkozzunk, az ő kedvéért csinosítom ki magam, ha olyanom van. Néha a szívem is hevesebben dobog, amikor meglátom. Esténként sokszor gondolok arra, hogy összejövünk.

Néha pedig úgy érzem, hogy csak barát. Simán el tudok vele beszélni más csajokról féltékenység nélkül, meg én is mesélek neki más fiúkról. Amikor facen dumálunk, az mindig olyan haveri, és úgy érzem, nem érzek többet. Ha valamit megoszt, nem érzek semmi különöset, amikor meglátom. Ha meglátok egy posztot, ami rá emlékeztet, és elküldöm neki, nem az van bennem, hogy azért írok rá, mert beszélni akarok vele, hanem mert vicces és kész.


Tehát egyszer ezt, egyszer azt.


Még arra is gondoltam, hogy mivel mostanában nagyon vágyom a szerelemre, és vele nagyon jóban vagyunk és még helyes is, rá gondolok, mert van kire gondolni. De ez más fiúkkal is így van, más fiúk is járnak az eszemben. Nincs barátom egy éve.


Szerintetek?


2015. jan. 16. 14:51
 1/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
akkor kerdezd meg
2015. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
?
2015. jan. 16. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó úton vagy, hogy beleszeress.
2015. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért? Mondom, hogy néha nem is akarok tőle semmit.
2015. jan. 16. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!