Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még a barátom? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még a barátom? Nem tudom eldönteni. Első komolyan kapcsolatom. Ennyire hidegen hagyom?

Figyelt kérdés

Van egy több mint egy éves kapcsolatom. Hát ennek az egy évnek a végére, felléptek azért változások.

Régen minden este beszéltünk telefonon, most is beszélnék vele, mert imádom és szívesen beszélek vele, de szerinte mi már nem tudunk beszélgetni nap mint nap... Ami oké, de hetente egyszer sem? Egyszer meglepetésből felhívtam, az lett a vége, hogy neki este nyugalom kell...

Ha kérdezem hova menjünk, mindig én döntsek... Ha kérdezem találkozzunk neki mindig mindegy...

Ha kérdezem mi a baja (ha valami van) akkor "semmi"...

Sokszor megbánt a szavaival, úgy hogy észre sem veszi. Sokat sírtam miatta, volt olyan időszak, hogy napi szinten.

Mások előtt nem mutatja ki hogy szeret. Meg ha ketten vagyunk akkor sem olyan bújós már...

Szex sem olyan már mint előtte, ott is rajtam áll hogy "hogyan" csináljuk, várom otthon combfixben stb. mintha észre sem vette volna, szexeltünk egyet és annyi... Szóval tényleg próbálkozom.

Pedig minden olyan jó (volt) vele, de ezek a dolgok engem zavarnak, mondom neki már egy ideje hogy mutassa ki hogy szeret (ne másoknak, nekem), de ugyan az a helyzet... Nem érzem a szeretetét, pedig állítása szerint én vagyok a mindene. Nekem tényleg ő a mindenem, segítem ahol tudom, mindig ölelném szinte... Szerintem érzelmileg többet adok ebbe a kapcsolatba, ez nagyon bánt...

Mit tegyek? Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mit tanácsoltok?



2014. máj. 7. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Megunt téged, lehet valaki jobban vonzza, és ezért unt meg. Én ezt gondolom.



Rendes srácok meg magányosan tengetik napjaikat.

2014. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi nem utal rá, hogy lenne valakije... Pedig már erre is kerestem a jeleket, mondom, próbáltam okokat találni
2014. máj. 7. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Szard le egy időre, ne keresed, ne érdeklődj utána. Aztán majd kiderül, hogy összekapja-e magát és csak az-e a baja, hogy elkényelmesedett.
2014. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem már nem érdekled, és azért nem szakít, mert biztonságos, hogy van hova nyúlnia, ha szexet akar és hát mégiscsak van barátnője. szarik a fejedre sajnos. ne keresd egy ideig, és ha akkor sem kap észbe, szakíts vele, mert ennél sokkal jobbat találsz. lehet, hogy te is csak az emlékekbe kapaszkodsz, hogy milyen jó volt az elején. meg az első komoly kapcsolatot a legnehezebb lezárni :(
2014. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is ezektől félek az a baj... Köszönöm a válaszokat :)
2014. máj. 7. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!