Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gyerekes viselkedés?

Figyelt kérdés
Láttam ma az egyik szegedi buszon egy nagyon szép lányt,meg is tetszett,gondoltam,ha leszáll majd megszólítom. Ezután a barátnőivel elkezdett röhögcsélni,ami meg nem is zavart,de utana minden emberen amilyen ruhát meglátott elkezdte mondogatni,hogy"Jaj bárcsak nekem is ilyen kek pulcsim lenne\Fila táskám\lila szoknyám mindig is ilyenre vagytam..." Jo hangosan. Aztán vegul nem mentem utána,Úgyis sokszor latom. Szerintetek ez gyerekes?
2015. jan. 16. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó hangosan mondta,hogy az illető is hallja, úgy ez kifigurázás, bunkózás volt. Elég tahó dolog.
2015. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon is.
2015. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Katolikus plébános ***** válasza:
Elég közönséges lány.
2015. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tahó, közönséges, primitív viselkedés.
2015. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ.
2015. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem csak gyerekes, de közönséges is és felszínes
2015. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 veteran1978 ***** válasza:
Ez nem gyerekes viselkedés,ez bunkóság!
2015. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy bunkó csaj aki így akarja magára vonni a figyelmet és biztos nagyon vagánynak érezte a beszólásait:D Jól tetted,hogy nem mentél oda hozzá:)
2015. jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!