Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja azt sok barom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt sok barom hogy aki szereti a domina-szokta szerepjátékokat annak az egyénisége csakis egy puhány, papucs típusú férfi lehet?

Figyelt kérdés
Nálam ez az adrenalin miatt van,és csak addig vagyok sub míg egy ilyen játék tart!!!!Ugye más is van így evvel?
2015. jan. 16. 16:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Sorry elírtam :Domina-szolga
2015. jan. 16. 16:40
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Ha egy csaj meg akarna dominázni vagy nem is tudom, asszem adnék neki egy gyomrost.

Nem bántanék nőt soha, de abban a helyzetben, nem tudnék rá nőként tekinteni. Nos sokan vannak ezzel így.

Ezzel szemben egy puhány papucsot nem feltétlenül az asszony dominanciája tett azzá.

2015. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Minek ahhoz nő, hogy valaki elkalapáljon téged? Ezt soha nem értettem azokban, akik gerjednek a verésre, a kínzásra, a ballbustingre stb. Ugorj ki a cigánytelepre, akad majd pár jelentkező, akik nyolc napon túl gyógyulóra összevernek.
2015. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
0%
Ez nem igaz,de gyenge a szemelyisege,es nem artana megisnerkedned a pszichologiaval,vagy egy pszichologussal.
2015. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szürke ötven árnyalata: Christian a "játszószobában" és az életben is irányításmániás.
2015. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Minek ahhoz nő, hogy valaki elkalapáljon téged? Ezt soha nem értettem azokban, akik gerjednek a verésre, a kínzásra, a ballbustingre stb. Ugorj ki a cigánytelepre, akad majd pár jelentkező, akik nyolc napon túl gyógyulóra összevernek."


Én pedig azt nem értettem soha, hogy:

- miért ÉRTENI akarod az érzelmeket. Két külön szavunk van rá, így elég szembetűnően paradox.

- miből gondolod, hogy a verést jelenti a BDSM?

- ha a verést jelenti a BDSM, akkor miből gondolod hogy a verésre gerjednek, és nem pedig a kiszolgáltatottságra?

- honnan veszed, hogy ugyanolyan élvezetet okoz ha veled azonos nemű csinálja? ( persze lehet egy homokosnak írok most... nem tudni soha )

2015. febr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert az aztán erős személyiségre vall ha te csinálod ugyanezt egy nővel. Kemény dugás, arcraélvezés, mélytorok és még sorolhatnám. Ugyanúgy BDSM, csak a nő a sub. Ez teljesen elfogadott dolog. Najó teljesen talán nem, de a férfiak nagyrésze sztem elfogadhatónak tartaná.

Vagy az talán erős személyiségre vall ha a szexuális életed abból áll h havonta 2szer megtöcskölöd jól az asszonyt a dunyha alatt aztán alvás.


Aki megéli a vágyait (mégha nem szokványosak is) az biztos tényleg egészen gyenge személyiség.... sztem épp az ilyen emberre mondják h kiegyensúlyozott de mindegy. Az már más kérdés h valóban megéli-e őket vagy a totál prűd társadalom elutasítja és csak belső örlődés lesz belőle. Sokkal nyitottabbaknak kéne lennie az embereknek, ez már a 21. század, nem a középkor.

2015. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is szeretem
2017. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!