Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a valószínübb apa? (Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a valószínübb apa? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Terhes vagyok.A negyedik hónapban.Nagyon ideges vagyok mert nemtudom pontosan ki az apa.Mármint úgyáll a helyzet,hogy együtt voltam valakivel nemszeretem csak ilyen egyszeri alkalom volt (az egyetlen egyéjszakás dolog az életemben).Nem védekeztünk de azt tudom,hogy nem élvezett belém nekem sem volt orgazmusom,hogy esetleg attól extra peteérés lettvolna.Okt.13 volt az utolsó menstruációm első napja.Ezzel a fiúval Okt.19 én voltam együtt.Rá pár napra kibékültem a barátommal akivel azelött sokáig együtt voltunk és most is együtt vagyunk.Vele Okt.25 én és 31 én voltam együtt.A ciklusom általában 31-32 napos.A barátom úgy tudja,hogy övé a baba és énis biztos voltam benne de nemrég eszembe jutott az a másik fiú vagyis,hogy vele is voltam és kétségbe estem,hogy mivan ha nem a barátomé a baba.Apasági tesztet nagyon nem szeretnék nem akarom,hogy tudjon arról,hogy netán van más apaopció is nem viselné el.Ha megszületik talán látszik kire hasonlít viszont addig még van majdnem fél év addig kikészülök és nem akarok ezzel ártani a babának.Szeretem a barátom és ő is engem de egy ilyen apasági tesztes dolog tönkre tenne mindent ha nagyon nemmuszáj kihagynám.Az ultrhanagra egyáltalán nemtudok alapozni.Nov. 28 -án voltam először orvoshoz akkor háromszor is megnézte az ultrhangot más más géppel mert nemlátta rendesen a picit és azthitte méhen kivül van.Végül azt mondta,hogy nincs gond csak kissebb a baba mint gondolta ezért hitte hogy gond van s ekkor 5-6 hetet írt a lapra.Ma voltam a második vizsgálatra 16 án.Most azt mondta 13-14 hetes mondjuk ezt nemértem mert 13 hete volt az utolso menstruáciom akkor 14 hét nemigazán tud lenni.Szóval a lényeg,hogy az ultrahang nem pontositott.Nagyon szeretem a barátom viszont ha nem az övé a baba természetesen nem várom el,hogy velem maradjon.De,azért szeretném tudni melyik apára van több esély mert nagyon kivagyok készűlve és nem akarok ezzel az idegeskedéssel a picinek ártani.Tudom,hogy bármelyiké lehet mert a test kiszámíthatatlan de azért úgy mégis a nagyobb esélyt jólenne tudni.

2015. jan. 16. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem vetetted el? V annyira akarsz gyereket?
2015. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amúgy mit szeretnél kérdezni? Honnan a @-ból tudjuk ki az apa? Máshogy sajnos nem megy, genetikai teszt kell hozzá. De ahogy mondtad, ezzel elvágod magad alatt a fát.

És nem is alaptalanul.

Nincs jó megoldás, vagy bevallod a barátodnak, és csináltok egy vizsgálatot, vagy hallgatsz róla és örök életedben kételkedni fogsz.

2015. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
majd az apasági teszt megmondja!
2015. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátodtól lehet, a barátod beléd élvezett? A másik fiú meg nem is élvezett el, nem hiszem h tőle lenne.
2015. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sokkal valószínűbb, hogy a barátodtól van. Egyrészt a fogamzás lehetséges időpontjai miatt, másrészt amiatt, hogy az orvos a korai ultrahangon kisebbnek látta az utolsó menstruáció alapján kalkulált fogantatási időponthoz képest az embriót, ami azt valószínűsiti, hogy a ciklusodon belül is viszonylag későn fogant, harmadrészt azért, mert - bár nem kizárt, - elég kicsi az esélye, hogy előváladékból baba foganjon.


De biztosan tényleg csak apasági DNS tesztből lehetne tudni.

2015. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

És mi a rákért nem védekeztetek az egyéjszakás pasival...

Elöváladék van, szóval...

Mind a kettő lehet.

2015. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A 12.hetig ugyanugy fejlodnek a babak,az utan vannak meretbeli elteresek.a heteket az utolso menstruacio elso napjatol szamoljak. Tehat ha neked okt 13 akkor most 13 hetes es 4 napos vagy. Mi van rairva a 12. Heti genetikai papirra? Mert ha ez a datum akkor valoszinu a parod az apa. Viszont ha nagyobbnak van irva a magzat 1-2 hettel, akkor a masik ferfi az apja. Ha terhesen akarsz dns tesztet csinaltatni az tobb 100ezer forint. Ugy emlekszem 6 es 800 ezer ft kozott vegzik.megszuletese utan valamivel olcsobb.

Egyebkent ez rettentoen gyerekes es felelotlen viselkedes a reszedrol, hogy nem vallod be mit csinalral es igy is vallalod a picit, mert itt mar a gyerek eleterol van szo. Melysegesen elitelem ezt a viselkedest.

2015. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Ne ítélkezz kedves 7-es, nincs hozzá jogod. Egyik embernek sem szabad a másik felett ítélkeznie.


Nagyon gyerekes viselkedésre vall, hogy nem védekeztetek az egy éjszakás kaland alkalmával. Ilyenkor igen is húzzon gumit a férfi, akár milyen csúnya betegséget elkaphattál volna tőle.


Nyugodj meg szépen, az idegesség csak a picinek árt. Szerintem valószínűleg a párod a baba apja. De ezt tényleg csak a dns teszt mondja meg. De azt is csak a szülés után érdemes elvégezni.

2015. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 5 vagyok, még egy dolog eszembe jutott utólag.


Ha már megszületett a babátok, van arra esély, hogy az újszülött, a te és a két lehetséges apa vércsoportjának ismeretében egyikükkel kapcsolatban biztosan ki lehessen zárni az apaság tényét.


Lehetnek olyan vércsoport kombinációk is, ami alapján nem lenne kizárható egyik verzió sem, de lehetnek olyanok is, amikor a két férfi közül egyik egyértelműen kizárható lenne, mint potenciális apa.


Ez a dolog biológiai oldala. Ami meg az érzelmi és erkölcsi oldalát illeti, meg tudom érteni, hogy fontosnak tartod, hogy tudd az igazságot ebben a kérdésben - saját magad, a párod és a baba miatt is.

2015. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2020. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!