Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a testem kell neki? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a testem kell neki? Vagy miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Mióta együtt vagyok a jelenlegi párommal, 1 hónapja, azóta ha elmegyünk valahova bulizni, vagy csak simán a bárban vagyunk, folyamatosan fogdos. Ezt úgy kell érteni, hogy mondjuk mögöttem áll, neki dőlök, szoknya van rajtam, a kezeit rögtön a combjaimra teszi, ha leülök mellé, rögtön a csípőmre teszi a kezét vagy pedig megfogja az oldalamat, esetleg odaül nagyon közel mellém és a kezét mögém teszi a támlájára az ülőkének.
2014. dec. 31. 09:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Néha a hajammal babrál, viszont nem feküdtünk még le. Én 22L vagyok,ő 34F
2014. dec. 31. 09:48
 2/12 anonim ***** válasza:
Hordj erenyövet es csuhat ha zavar,neki meg keress egy normalis csajt.
2014. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt csak bárban csinálja, akkor sztem konfliktuskerülés, másnak jelzi, hogy foglalt vagy, mert bizonytalan, és nem hiszi, hogy ha odajön valaki azt le tudja rendezni. Magyarul inkább önbizalomhiány.
2014. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez tetszene nem tudom mi bajod van.
2014. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
XD csuhát XDDDD am meg nyilván azért mert ezzel akarja a tudtodra adni hogy krni szeretne, talán ha megkapja alábbhagy ez a dolog
2014. dec. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fiatal lány vagy, tetszel neki, kíván, azért csinálja. Ha csak a tested kellene neki, nem hiszem, hogy várt volna egy hónapot.
2014. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális olyan pároknál,akik 1 hónapja járnak.


Semmi gond ezzel.Ha zavar,akkor vedd el a kezét :D

2014. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a testeden kívül mást nem tudsz neki nyújtani, akkor ne csodálkozz.
2014. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
várjál csak! szóval ha nyilvános helyre mentek akkor fogdos, hozzád ér és te ebből arra következtetsz, hogy csak a tested kell neki? szerintem olvasd el még egyszer amit írtál és ha továbbra is logikusnak tartod a következtetésed akkor azt kell mondjam, hogy igazad van, mert ha a fejed ennyire üres akkor csak a tested miatt kellhetsz neki...
2014. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 PearlDiver ***** válasza:

Nem mindegy, hogy hogyan "fogdos". Tapintatlanul, durván, vagy gyengéden és védelmezőn? Hogy érzed magad amikor hozzád ér?

Nálam is kialakult, hogy ha a barátnőm mellettem van, akkor automatikusan derékon karolom pl. Ez olyasmi, mint a kézenfogva sétálás, az összetartozást fejezi ki. Persze nem kell eltúlozni, vannak dolgok amik a privát szférába tartoznak, de szerintem ne csinálj problémát ott, ahol nincs...

Ha 1 hónap alatt nem akart még megfektetni, akkor nehezen hiszem hogy önző szoknyavadász lenne.

De ha eleget beszélgettek, úgyis látni fogod hogy mi az ami motiválja :)

2014. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!