Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy okos ember egyszer azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy okos ember egyszer azt mondta, hogy kétféle nő a világon: a pszichopata és az unalmas. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek vele egyet. Talán mert leendő pszichomókusként nem tudok egyetérteni azzal, hogy a női populáció igen nagy százaléka ténylegesen pszichopata lenne, másrészt meg mert mint tényleges nő, unalmasnak sem tartom a fennmaradó százalékot.

Csak az unalmas, akit még nem ismersz igazán. Ismertem olyan embert, aki elsőre unalmasnak tűnt, érdektelennek, aztán beszélgettem vele, sokat, jobban megismertem, rájöttem, hogy bizony vannak dolgok, amik nagyonis érdeklik, és amikkel kapcsolatban nagyonis izgalmas társaság tud lenni. Nyilvánvalóan nem várható el minden létező embertől, hogy ugyanolyan intenzitással rajongjon mindenért, vannak érdeklődőbbek, vannak kevésbé, de unalmasnak senkit sem neveznék. Max azt mondanám, hogy nem tudok egyetérteni az érdeklődési körével. Akit én unalmasnak nevezek, mert nem érdekel az, ami őt, az engem nevez unalmasnak, pont ugyanezen okból.


Szerintem az az okos ember nem volt elég intelligens ahhoz, hogy felmérje, az emberi társadalmat messze nem lehet így sarkítani. Az élet önmagában nem fekete-fehér, akkor az emberek miért lennének egysíkúak?

2015. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem megse volt olyan okos az az ember!
2015. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

van benne valami!

27F

2015. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem mondtam ilyet.
2015. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kétféle nő létezik; Aki megvolt, és aki nem.
2015. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!