Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam (fiú), aki tetszik nekem. Több osztálytársam is tud erről. Múltkor ketten odamentek az évfolyam társamhoz, és az egyik azt mondta neki, hogy vigyázzon velem, mert meg fogom erőszakolni. XD Erre azt válaszolta, hogy ezt még megbeszéli velem. XD

De elvileg ezt csak viccből mondta. Ezután másik kettő barátnőm mesélte, hogy jöttek le hozzánk az ebédlőbe, és találkoztak vele. Mondta neki az egyik barátnőm, hogy majd üljön mellém. Erre kacsintott és azt mondta meg lesz. Miután leért az ebédlőbe pár másodpercig szemeztünk. Ez jelent valamit? Meg álltalában ha ránézek mindig visszanéz.



2015. jan. 17. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit.
2015. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezek a hígagyúak már csak a szemezésből értenek, vagyis abból se. a verbális kommunikáció már 90's.
2015. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2-es, ezt normálisabban is meg lehetett volna fogalmazni, nem pedig ilyen lekezelően...

Hidd el értek a szép szóból is. :)

2015. jan. 17. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de a kulcsszó alapján nem tudom komolyan venni a kérdésedet.
2015. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt csak hülyeségből írtam kulcsszónak.
2015. jan. 17. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!