Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés

Tetszik egy kollégám, más városban dolgozunk, csak hetente egyeztetünk akkor találkozunk. Mikor átvettem ezt az állást azt mondták vigyázzak vele, mert egy beképzelt bunkó a pasi, de velem mindig nagyon kedves volt, vicces, udvarias. Eleinte nem is volt több, csak a munkáról beszéltünk, de mostanában mindig megkérdezi hogy vagyok, vagy mit csináltam az ünnepek alatt, ilyenkor csak pillanatokra mer rám nézni, inkább maga elé néz és mosolyog, ami furcsa, mert mikor munkáról beszélgetünk gyakran keresi a szemkontaktust. Mikor elszúrtam valamit, azt mondta, ha gondom lenne belőle mondjam a főnöknek, hogy ő csinálta. Na meg ott a másik apróság is, ő a központi cégnél dolgozik, így egyfolytában hoz nekem PR ajándékokat, amire nálunk féltékenykednek mert ők korábban sose kaptak, meg aki engem helyettesített mikor szabadságon voltam az sem kapott.


Ezeket most kedvességből csinálja vagy bejönnék neki? Mert ha neki is tetszem, akkor miért nem kezdeményez, közrejátszhat az életkor is? Én 21 vagyok, ő 35 körüli lehet, mindketten egyedülállók.


2015. jan. 17. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 19 voltam a kollegám 31. Mindenki mondta, hogy ne is álljak vele szóba, mert bunkó paraszt. Mondjuk én is ezen a véleményen voltam róla, köszönni sem köszöntünk egymásnak. Majd valahogy azt vettem észre, hogy egyfolytában együtt vagyunk , leste minden mozzanatom. 6 évig voltunk együtt :) Szerintem bejössz neki, probálj valahogy puhatolózni nála.
2015. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!