Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy baj, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy baj, ha a párotoknak van 1-2 ellenkező nemű barátja, akikkel szokott beszélni időnként?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez mennyire zavarhatja a barátomat belül, és nem akarom, h emiatt legyenek viták, érdemes ilyenkor megszakítani a kapcsolatot a fiú barátokkal?
2015. jan. 17. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Érdemes megszakítani a kapcsolatot a "pároddal", ha ez problémát okoz neki.
2015. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hűha... ha ilyenből probléma lenne, akkor azt a párodnál keresd, hisz ő az, aki nem bízna meg benned. Egyébként meg ezzel az erővel akár egy bolti kisegítő sráchoz se menj oda segítséget kérni, mert azonnal féltékenységi rohamot fog szerencsétlen párod kapni.


Kész nevetséges ez az egész.

2015. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Én bízok annyira saját ítélőképességeimben és a páromban is, hogy tudom, hogy ő nem ilyen, nem csalna meg csak úgy, ezért nekem nem okozna gondot.


Viszont sokan nem bíznak meg ennyire se magukban, se a párjukban se azoknak a barátaiban, (hogy ne próbálkoznának be), ezért zavarhatja. Barátodat nem ismerem, nem tudom a reakcióit amikor megtudja h velük leszel, vagy velük beszéltél, ezért nem tudom neked meg mondani, hogy te mit tegyél. Ha azt látod, hogy zavarja, szakítsd meg, ha nem ne.

2015. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,viszont ha a barátodnak baj, akkor azon nagyon nem oké. Nekem szinte csak férfi barátaim vannak, akikkel rendszeresen találkozok, ráadásul a kollegáim is férfiak, a szakmámból kifolyólag. A végén már azt se mondhattam el, hogy mi történt velem aznap, mert ha megemlítettem egy férfi nevet, már plafonon volt. Kicsi önbecsülésű férfival nem éri meg kezdeni.
2015. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még sosem volt ilyesmiből vita, illetve tudom, h bízik bennem 100%-ig, csak egyik ismerősöm bogarat ültetett a fülembe, mert szerinte ez hiba, és hogy a párom mellett nem kéne jó viszonyt ápolni más férfiakkal, mert ez konfliktusokat szülhet.. ezért merült fel bennem a kérdés, hogy mi van ha tényleg zavarja, csak nem mondja. (azt hozzáteszem, hogy nem új ismeretségből van az az ismerősöm akivel szoktam beszélni, több éve ismerjük egymást, és tiszteletben tartja ő is, hogy van barátom)
2015. jan. 17. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ismerősöd, aki próbálja veled elhitetni ezt a baromságot, biztosan rossz tapasztalatai voltak, vagy ő maga is ilyen és saját magából indult ki.

Ha a párodat ez zavarta volna biztosan rég szóvá tette volna, hisz mégis csak együtt vagytok.

Ne higgy ennek az ismerősnek, biztos csak féltékeny, vagy nem is tudom én mi, de amit mondott az butaság, hisz a barátod megbízik benned, és te is benne, akkor mérlegre kéne tenned a két fél véleményét. És vajon kinek fogsz jobban hinni?

És te pedig ne legyél ennyire befolyásolható, hogy mindent elhiszel, amit hallasz, mert ezzel az erővel azt is elhihetnéd hogy a párod megcsalt, mert egy ismerősöd látta őt mással, miközben nem is történt semmi és .... jönnének a konfliktusok, és lehet hogy az az ismerősödnek pedig pont ez volt a terve...stb.


Szóval légy észnél, és légy okos!

2015. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem.Ha a baratodnak ezzel baja van akkor o"t kell dobni.
2015. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!