Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mindenkinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindenkinek van olyan ellenkező nemű párja, akivel tökéletesen kiegészítik egymást?

Figyelt kérdés
Találtam már ilyen embert, többször is, de mindig foglalt volt éppen. Arra gondolok, hogy esetleg nekem soha nem lesz ilyen partnerem, mert mindig rosszat fogok ki, lehet tudat alatt erre törekszem. Tudom, hogy az egész párkeresés szerencsejátéknak titulálható, mégis képtelen vagyok csak úgy fejest ugrani ebbe..
2015. jan. 11. 02:17
 1/5 anonim ***** válasza:
én már harmadjára hiszem azt, hogy van. Sőt, még ezt a 3.adikat sem akarom annyira elengedni, hiába küldött el + van most pasija.
2015. jan. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van csak előfordulhat hogy a világ másik felén él VAGY elütötte egy busz. Én a második felé hajlok.
2015. jan. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, kizárt. Nekem nincs párom, hiszen annyira ocsmány vagyok, hogy soha egyetlen lány sem tudnak vonzódni hozzám.
2015. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Találtam már ilyen embert, többször is, de mindig foglalt volt éppen.". Nálam ez kiegészül azzal, hogy nekem az idősebb korosztály tagjai jönnek be, és onnan lehetett volna pár lehetőségem - ha nem lett volna az a fránya nagy életkorkülönbség:(.

A kérdésre válaszolva: tuti, hogy létezik ilyen. Ne keresd görcsösen a szerelmet, és akkor eljön a megfelelő ember!

2015. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs!
2015. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!