Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem nagyon igazságtalan a nők részéről?

Figyelt kérdés

Sok helyen látom, hogy ha egy pasi rá akarja valamire beszélni a párját, mondjuk például az análra, akkor mindenki azt mondja, hogy "ne hagyd hogy erőltesse", meg hogy "ha nem fogadja el hogy te mit akarsz akkor nem is szeret, inkább dobd ki", ehhez hasonlók.

Viszont ha a nő akar kipróbálni valamit, és a pasi nem akarja, akkor meg "ennyit se képes megtenni érted, nem jelentesz neki semmit, dobd ki".

Nem értem, miért mindig a nő igényei vannak előtérbe helyezve. Ha a nő nem akar valamit kipróbálni, akkor a pasi a rossz amiért erőlteti. Ha a nő ki akar próbálni valamit, a pasi nem, akkor a pasi a rossz hogy nem szeretné. Miért van így? Ez miért normális?

(Mielőtt belém kötnétek, 20 éves lány vagyok, szóval nem egy csalódott nőgyűlölő pasi :D )


2015. jan. 11. 21:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Írtál egy példát a férfi oldalról az análra. Mondanál egy példát a női oldalon is?
2015. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

én nem így tapasztalom

szintén 20 éves lány :)

2015. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Imádlak! Végre más is észreveszi.
2015. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mert a nő az aki esetleg szenvedhet, ennyi :)
2015. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a nők szenvednek annyit, hogy ezt megérdemeljék. Mert azért ha belegondolunk főleg a mai világba szerintem pasinak sokkal egyszerűbb lenni.
2015. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Mert a férfigyűlölet valamiért elfogadott dolog.
2015. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat egyik alapja, hogy azt kell csinálni ami mindkét félnek jól esik, bizonyos mértékben kompromisszumokkal. Ha erőltetni kell az már régen rossz.
2015. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szeretlek kérdező. Van barátod?
2015. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
# 5 nagyon tévedsz :D
2015. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, ez nem így van :D


volt barátnőm térgyelve nem volt hajlandó szopni, már nem is a barátnőm.


tudod ha a szex nem jó, vagy nem olyan mint egy párkapcsolatban, akkor jobb véget vetni neki. független hogy melyik fél ellenkezik. lehet próbálkozni, többször, de ha zátonyra fut, akkor úgyis megtennéd mással nem?


elvégre azért van egy párkapcsolat, hogy a barátnőd, vagy a barátod kielégítsen, de ha ezt nem teszi meg? Akkor vagy megcsalod, vagy otthagyod. Előbbihez nincs szivem, így inkább elhagyom.

2015. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!