Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy dalba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy dalba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
De komolyan! Kezdek megzizzenni! Ugyanazt érzem, mint amit a pasim iránt,csak ERŐSEBB! {5 seconds of summer: Good girls} Szerintetek ez baj? Elmondjam a pasimnak? Normális válaszokat kérek!

2015. jan. 17. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gyasz kedvem van de feldobtal koszi szeretlek:DDDDDDDDdDDDDDdDDDD
2015. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
anál:)
2015. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hallgasd a dalt.
2015. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le vele.
2015. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem teljesen jól értem, amit írsz, de szerintem nincs abban semmi fura vagy kivetni való, ha egy dal felidéz benned egy konkrét érzést, romantikus dal esetén nyilván a szerelmet, hisz épp ez a célja. Ha pedig úgy érzed, hogy a dal által kiváltott érzés tisztább, valódibb, mint amit természetesen érzel, az csak annyit jelent, hogy nagyon jól végzi a dolgát.
2015. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak nagy előnye, hogy tőled így talán nem fogunk "Lehetek-e terhes?" típusú kérdéseket olvasni itt.
2015. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem a dalba vagy szerelmes, inkább szép emlékeket és érzéseket kelt fel benned. Nálam is előfordul ,hogy hallgatok egy számot és nagyon jó érzés lesz úrrá rajtam, de csak azért ,mert felidézett egy korábbi szép emléket.
2015. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Sztem..csináljatok közös képet :D
2015. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mond meg hogy feküdjön le veled :D
2015. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tehát már ott tartunk, hogy zenei előadók begerjedt lányokkal reklámozzák a dalaikat? :D

(kötözködő gyengék kedvéért, igen, külföldi szám)

2015. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!