Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy nős férfiba, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Először azt hittem csak szexuális vonzalom,de már hónapok óta minden nap csak rá gondolok.

Nyomaszt ez az érzés. Legszívesebben megmondanám neki.

Mit tegyek?



2015. jan. 15. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki... De lehetőleg tapintatosan, személyesen, úgy hogy nincs körülöttetek senki. Ha a férfi nem érez irántad semmit akkor hagyj neki választást hogy a családját válassza. Ne sms-be mondd el meg a felesége előtt.
2015. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Odaírtad hogy NŐS férfi... Nem egy értelmű hogy mit csinálj? Felejtsd el
2015. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani
2015. jan. 15. 22:18
 4/7 CptTomato ***** válasza:
34%

Igen mondani könnyű .. de lefeküdni másik 300 pasival viszont tényleg könnyű garantálom mire 270hez érsz már nem hogy ezt a pasit felejted el hanem hogy valaha a szex is jó volt.

De most komolyan mit rágódsz?

Verj szét egy családot...hajrá -.- (de legalábbis próbáld meg)

Szerintem csendben szenvedj idd le magad párszor és törődj bele hogy későn jöttél.

2015. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha gondolod, írj privátot, tudnék veled beszélgetni miről. Várom. :-)

2015. jan. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Minek képzeled magad?csak ugy elrontod par ember eltetet csak azert mert neked kell egy nos ember ...sok szerencset kis ribizli
2015. jan. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha elmondod, esèlyes, hogy mindent beígér, amig lefektet.

Másik lehetősèg, feleslegesen hozod magad kínos helyzetbe.


Ha vonzónak találna, akarna valamit, már lèpett volna felèd.


Szerintem felejtsd el! Ebből csak sz.rul jöhetsz ki.



26/N

2015. jan. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!