Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy férfi szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi szeretőt "választ", mi az, ami annyira megőrjíti a lányban, hogy nem tud neki ellenállni?

Figyelt kérdés

Hogy emiatt képesek akár a feleségüket is megcsalni?

Mi váltja ki belőlük, hogy ennyire ösztönlényként viselkedjenek?


2015. jan. 17. 20:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valami olyat ad neki a szerető, amit a felesége nem. Másképp viselkedik vele, ismeretlen szituációkba keveri, és ez izgalmas, vonzó. Még különösképpen szépnek sem kell hozzá lennie.
2015. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Eleg komplex, de az egyik oka, h a szereto mellett ferfinak erzi magat es nem a szex miatt, hanem mert mondjuk a szereto alomszep, olyan csaj aki az eletben nem nezett ra amikor fiatalabb volt.


Hasonlo humor, egetvero kemia....szerelem.

2015. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönömszépen az utóbbi három választ, nagyon hasznosak voltak! Én is inkább ilyesmikre gondoltam. Ha valakinek még eszébe jut valami, kiváncsi vagyok rá!
2015. jan. 18. 19:10
 14/16 anonim ***** válasza:
A 12-es valami elkepeszto modon kifejtette a lenyeget, erdemes komolyan venni.
2015. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, nő vagy?

Bennem sosem volt az, hogy megcsaljam a páromat, mert minek új punci, hogy így fogalmazzak. Nekem mindig is fontosabb volt a szerelem, mint a testiség. Viszont gondolkoztam már el azon, hogy megcsalnám azt, aki most van... Szerencsére csak gondolat volt. Veszekedés után mindig ilyeneken jár az agyam.

2015. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A kérdés fordítva is feltehető: Mi vesz rá egy férfit arra, hogy élete végéig hűséges maradjon ugyanahhoz a nőhöz, holott ösztönei szerint az összes elérhető vonzó nőstényt megdugná. Hogy képesek egyesek szexálisan kitartani amellet a nő mellett, aki 2 gyerek után erotikus vonzerő terén már csak árnyéka egykori önmagának. Nem kevésbé abszurd dolog ez sem, ha belegondolsz.
2015. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!