Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon meddig tud ellenállni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meddig tud ellenállni egy férfi az ilyen szintű csábításnak?

Figyelt kérdés

A férjemről van szó, elmondta, hogy az egyik munkatársnője nagyon összezavarta lelkileg, de ő szeretné kiverni a fejéből az egészet, mert velünk, a családjával akarja helyrezhozni a dolgokat.

Viszont ez a nő állandó kísértést jelent a számára, ráadásul egy fiatal, szép és vonzó nőről van szó, aki szemlátomást szintén vonzódik a férjemhez.

Sajnos a férjemen is látom a jeleket (belepirul, ha a nőről van szó, vagy együtt találkozunk vele, reszket a keze, furcsa az arckifejezése, össze-vissza beszél, figyelmetlen és szétszórt lesz), amik nagyon nyugtalanítanak, küzd saját maga ellen is, de nem tudom, hogy meddig tarthat ki ilyen csábítás mellett?

A munkakapcsolatot már megszakították, de néha még beszélnek, és elég sokat futnak össze ott, ahol élünk. Ezt nem lehet kikerülni.

Vajon van olyan férfi, aki ezek ellenére is hűséges tud maradni csak azért, mert fejben eldöntötte?


2013. márc. 1. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy darabig igen. De ha egyszer olyan helyzetbe kerül, hogy ketten vannak, és minden adott.. Hát, akibe beleszeretünk, annak nagyon nehéz ellenállni.
2013. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak téged de a férjed előbb utóbb félre fog...


(Bár melyik férfi nem k*r félre? Csak van aki ügyesen titkolja)


Ez csak idő kérdése


F

2013. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben, ha feldobják a labdát, csak nagyon kevesen képesek elmenni a labda mellett szó, érintés nélkül...

Egy férfinak aki tiszteli a családját és többet jelent számára a hosszú működőképes házasság, mint egy rövid, de vad fellángolás, az képes ellenállni a legerősebb csábításnak is. Viszont, ha Te nem leszel képes, mert nem csak a férfiakat képesek elcsábítani, akkor jusson eszedbe ez, mert neki eszébe fog jutni, hogy élete legjobb lehetőségét szalasztotta el miattad...

Nem lehetetlen ellenállni.

2013. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ket fajta megcsalas letezik, a testi es a lelki/erzelmi. Az egyik (szerintem a rosszabb) ugy tunik mar meg is tortent..


Ha a ferjed meg tudna tenni a masikat is, akkor nem mondta volna el Neked ezt az egeszet. Ez egy biztato jel.

2013. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is ebben bízom, hogy mivel elmondta a problémáját, ezért talán önkéntelenül is várja segítséget, hogy visszatartsam még én is... vannak problémák közöttünk is, és igazából én már korábban észrevettem ezt a dolgot, és amikor rákérdeztem egyenesen, akkor árulta el, hogy jó a megérzésem :(
2013. márc. 1. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
7%

Kezd el alázni a nőt. Keress rajta kiábrándító dolgokat,és mondogasd a barátodnak ahányszor szóba jön.

Ezt velem szokta a barátom csinálni,ha féltékeny lesz-férfira vagy nőre (barátnőre).

2013. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"(Bár melyik férfi nem k*r félre? Csak van aki ügyesen titkolja)


Ez csak idő kérdése "


Ó hogy ez mekkora f.szság...


Inkább az a kérdés, hogy szexuálisan vonzza a nő,vagy esetleg komolyabb érzései vannak irányába. Szerintem a 2. rosszabb :/ Nagyon nehéz dolgod van:/


23 f

2013. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!