Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Miért történt ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Miért történt ez?

Figyelt kérdés
ma beszélgettem egy lánnyal skype-n( Igazából is találkoztunk már )aki tetszik nekem meg én is tetszek neki és eleinte egész jól ment témázgattunk meg minden és ezután meg én kellet volna valami jó témát felhozak mert azt már megtárgyaltuk az előzőt ő hozta fel . És akkor én lefagytam bevörösödött a fejem szóval kínosan éreztem magam :S és szerintem megharagudot rám :( mit tegyek?
2015. jan. 17. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Haragudni biztos nem haragszik :DD Maximum neki is kínos volt a csönd.
2015. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de szerintem megharagudot és csalódott is bennem :s
2015. jan. 17. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már. :D Most azért, mert nem tudsz új témát felhozni? Ez butaság, ezért nem haragszik meg senki.
2015. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
meg nem haragudhat de szerintem csalódott bennem mert nem így ismert meg :( de inkább nektek legyen igazatok :) lehet az volt a baj h kicsit szégyenéős vagyok?
2015. jan. 17. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!