Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzalmas dolog történt ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmas dolog történt ma velem. Még mindig hihetem azt, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Van egy Ádám nevű fiú a gimnáziumban. Két éve már nagyon bele vagyok esve. Sokan tudnak róla és köztük ő is. Ez nem teljesen egyoldalú,mármint mindig Úgy néz meg látszik,hogy zavarba jön a közelembe és teljesen neztrális emberek szerint (ezt úgy értem,hogy nem beavatott) látható közöttünk az a bizonyos feszültség. Neki barátnője van, és bár majd megszakad a szívem amikor látom őket semmit sem tennék annak érdekében,hogy ártsak a kapcsolatuknak. Na most, ma a tantermük elött mentem el, és az ő egyik jó barátja, rámlökte őt. Teljesen rámesett és csak annyit mondott hogy bocs. A többiek mind ott voltak és haltak meg a röhögéstől. Én csak eliszkoltam. Az a helyzet,hogy mindig is abban reménykedtem, ő is érez valamit. De most nem tudom mit higgyek. Nagyon megalázó volt, és lehet,hogy mindannyian nevetségesnek gondolnak és nem tudom. Mit gondoltok? Azért tették mert marhultak,hogy nézd itt a szerelmed vagy mert na itt az a p*csa aki bukik rád?

2014. jún. 9. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért mit mondott volna?
2014. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, most komolyan ez az összes mondani valód?!
2014. jún. 9. 13:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi mást kellett volna tennie? Azonnal dobnia kellett volna a barátnőjét, csak mert valamelyik idióta neked lökte?
2014. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
majd kinövöd.
2014. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

inkább marháskodtak

ő is zavarba lehetett

2014. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Zavarban volt, így csak annyit mondott hogy bocs. Lehet bejössz neki, de ezt csak tőle tudnád megtudni. Azért ez nem olyan borzalmas dolog.
2014. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Őt akarták zavarba hozni, téged meg les*rtak, nem téged akartak megalázni ezzel elsősorban. Nem szeret ő téged, ez szinte biztos és mi mást mondhatott volna neked mégis?
2014. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
gondolom még elég fiatal vagy, ne adj mások véleményére, ezt az egészet az agyadban generálod magadnak, csak keress mást aki szimpi és egyedülálló, hidd el a szerelem olyand magad, hogy elmulik, főleg a viszonzatlan, szóval csak járj nyitott szemmel és ismerkedj, beláthatod hogy ez a mostani nem vezet sehova, szóval ne kínozd magad egyszerűen ne foglalkozz velük és felejts, barátokkal légy és ismerkedj, lény nyitott mások felé :)
2014. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Először is lehet,hogy én vagyok a hülye,de furcsállom,hogy Pünkösd Hétfőn iskolában voltál.Másodszor hogy ilyen nyíltan kiírod a fiú nevét,hogy mások még jobban röhöghessenek rajtad.Harmadszor,hogy ezek után sem szállsz le a földre,és felejted el ezt a fiút.Elvégre barátnője van,tehát nem te érdekled,másrészt már egy csomó ember előtt leégetted magad,mert szétkürtölted az érzéseidet iránta.
2014. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen, nagyon át tudom érezni a helyzeted...

Szerintem ne áltasd magad, ne hidd azt, hogy "szeret". Valószínűleg azért is van zavarban, mert tudja, hogy belezúgtál, és nem tudja hogyan kezelni, nem tudja, hogyan viselkedjen. Amikor ott vagy a közelében, gondolom mindig belegondol abba, hogy "ez a lány teljesen odavan értem". Lehet, hogy te is bejönnél neki, de ez a tudat talán picit zavaró számára. (Bár ehhez jobban kéne őt ismernünk, h el tudjuk dönteni.)

A sima bocs lehet, hogy csak az ő stílusa, nem? Végül is nem ő tehetett arról, hogy rádesett, mert őt is meglökték. Tehát szerintem nem tett rosszat. Talán csak fél tenni/mondani bármit is neked, hogy a tudtodra adja, nem szeretne tőled komolyabbat, ill. nem akarja elrontani a jó viszonyt. Viszont barátnője van, tehát emiatt semmiképp sem reménykednék a helyedben.

Annyira tudom, hogy ez milyen... Próbálj meg úgy tenni, mintha elfelejtenéd őt, legalább a külvilág felé tegyél így, és akkor leakadnak rólad és nem aláznak meg többé. És talán te is elhiszed egy idő után, talán ha eleget mutatod ezt a többieknek, tényleg sikerül elfelejtened, legalább egy kicsit.

(Én még annyit is csináltam, hogy egy idő után látványosan más fiú után érdeklődtem, úgymond... Persze mivel gyerekesek voltak, rá is rászálltak, de az már kevésbé volt megalázó.)

2014. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!