Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Hogyan ragadjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogyan ragadjam meg a randin egy olyan pasi figyelmét, aki nagyon népszerű a csajok körében? 18L

Figyelt kérdés
Szóval hamarosan randizni fogok egy olyan sráccal, akit a lányok azért eléggé szeretnek (én is tapasztaltam, szóval nem beszélek hülyeségeket). És ez érthető is, mert egy nagyon intelligens, jó fej pasi, ráadásul még eszméletlenül helyes is. Jelenleg szingli, de tudom, hogy aktívan ismerkedik és találkozgat másokkal, ami nem zavar, mert elvégre ezt kell csinálnia egy szingli embernek. Ezt csak azért hoztam fel, mert így érthető, hogy miért akarok kitűnni a többiek közül a randinkon. Nem akarok olyan lány lenni, aki csak egy neki a sok közül, valamivel meg akarom fogni őt. Mert ha nem lesz meg a kémia köztünk, akkor simán megtehetné, hogy tovább áll, és mással találkozik. Szexet nem akarok kezdeményezni, de egy csók talán még beleférne. Eddig ez volt a legjobb, amit kitaláltam, hogy amikor elbúcsúzunk egymástól, akkor megcsókolom, hátha ezzel nyomot tudnék benne hagyni. Minden értelmes segítséget szívesen fogadok, szép estét mindenkinek! :-)
2015. jan. 17. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Legyel te is okos, intelligens, onallo, kedves, tanult, humoros, szexi, csinos, stb.
2015. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!