Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés
Ő kézilabdázik, én úszok. Ő jól néz ki, én annyira nem. Ő néha néz órán, én sokszor nézem. Ő soha nem röhög ki, én őt ritkán. Általában megvan a közös hang, de ritkán beszélünk. Pénteken nagyon furán viselkedett, mindenkihez csak úgy odament, aztán végülis nálam kötött ki. Megérintette az arcomat (ezt nem igazán tudom hova tenni...). Idei tanévben ha jól emlékszem csak egyszer írt rá, amikor pedig én írok rá, az esetek kb 60%-ában hirtelen offline lesz...Vélemény?

2015. jan. 18. 01:47
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

próbálsz minden szárt jelnek venni, mert neked bejön viszont neki te nem.

hívd el randizni, kiderül egyből mit gondol rólad.

2015. jan. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Egyszer volt egy lány, aki mindig olyan furcsa volt... vakargatta ott lenn, amikor engem nézett a közeli kávézóból. Meg úgy mosolygott meg ilyenek. Aztán oda mentem mán' hozzá, gondoltam ha ennyire viszket neki meg engem néz, akkor megvakarom. Amikor nyúltam felé egyszer csak hátrébb lépett, nagyon zavarba jött, gondoltam biztos félénk, közbe csak fasza volt a csajnak. -.-
2015. jan. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

beszélgess vele real többet

csináljatok közösen dolgokat

fagyizás, stb

hívd el ide-oda, moziba, korizni, stb

ha igent mond akkor nyert ügyed van, ha nemet, akkor meg annyi

2015. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hivd el randizni és megtudod.

ne félj, max nem-et mond, de akkor tudod mi a helyzet.

2015. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Korai még a randi. Menj oda hozzá, és érintsd meg az arcát.
2015. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
77%
ő kézilabdázik, te úszol. ő ronda, de gyönyörű vagy. sokszor nézed órán de általában én (XD) ő pedig egyre többször. amikor beszéltek élőben mindig megvan a közös hang és egyre többször beszélgettek. pénteken máshogy viselkedett. mindig azokkal az emberekkel beszélgetett akik a közeledbe voltak, és végül jöttél te. megérintette az arcod ami tényleg furi de ez nála jó mert amíg a ku...váknak az alfelét csapkodja addig neked megsimogatja az arcod. ebben a tanévben alig írtál rá és nem mindig írt vissza hanem off lett, nem kedveli amikor nem lát mert amúgy nyitott. soroljam még édeske???
2015. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Úr isten érintsd meg az arcát!

Na baz.meg ez is csak könyvet látott, de puncit még soha.

2015. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

#6-os Szerintem te sem tudod, hogy mit, vagy miről írtál! Egy értelmetlen katyvasz az egész írásod, rosz szereplőket rosz helyre stb.. na mindegy is hülyeség ahogy van :)

De azért jó látni, hogy van még ilyen értelmi fogyatékos szabad lábon mint Te! :)

2015. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!