Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl magasak az elvárásaim....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak az elvárásaim. Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés
15 vagyok és még nem volt barátom.. Pedig már volt 2 fiú is aki szívesen járt volna velem. (csak úgy odajöttek az utcán, szóval ezekből már nem lesz semmi) De én kedvesen, de elküldtem őket, és azt hazudtam hogy van barátom. De nemtetszettek. És sajnos mindenkiben találok valami hibát. És sajnos el se tudom képzelni hogy járjak vele. De lehet hogy túl nagy feneket kerítek ennek a járás dolognak.. Inkább próbálkoznom kéne valaki olyannál aki nem tetszik? És ráadásul a sztárok közül se tetszik senki, ez normális? :S
2010. febr. 7. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

van egy rossz hírem... lezbikus vagy:D

am nem, azt tudom javasolni h próbálj meg kicsit lejjebb adni az elvárásaidon, vagy ha nem akkor áéleted végéig várhatod a szőke herceget a fehér lovon...

2010. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy a sztárok közül senki sem tetszik az teljesen normális. Mindenkiben vannak hibák, így kicsit türelemmel kell lenni, hogy a jó tulajdonságok is a felszínre kerüljenek. Ha szeretnél még hasonló bölcsességeket, akkor írj. 19F
2010. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Szeretnék még bölcsességeket :D Hát igen arra gondoltam hogy lejjebb kéne tenni a lécet, de nemtudom hogyan. Ha nem vonzódom valakihez, akkor csakazértis járjak vele?
2010. febr. 7. 14:46
 4/10 anonim ***** válasza:
menthetetlen vagy.kész
2010. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tudsz mondani olyas valakit aki esetleg bejön és járnál vele? Mondjuk valami sztárt akinek a képét betudod ide linkelni?

16,L

2010. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 General ***** válasza:

Lehet, hogy érzelmileg még éretlen vagy. Vagy félsz a változástól, és ezért inkább keresed a hibákat másban, hogy legyen magadnak érv, hogy miért nem jönnél össze vele.

De én inkább az elsőt tartom esélyesnek. Majd kialakul.


23/F

2010. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azzal ne járj, aki nem tetszik.

De hibátlan embert NEM fogsz találni! Olyan nem létezik!

Ha mégis lenne - miért is akarna pont veled járni? Ugye te se vagy hibátlan...

Keress olyat, akinek a hibái nem túl zavaróak, és több jó tulajdonsága van, mint hibája. Ilyet már fogsz találni.

2010. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
énis voltam ilyen mint te :D aztán egyszer csak jött 1 srác és megtört :)
2010. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15 vagy, hova sietsz?
2010. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez tök normális. Nem kell még járni senkivel, majd eljön az idő hogy valaki szimpatikus lesz, és akkor majd magától alalkulnak a dolgok. Hova sietsz? Csak azért mert ilyen korban szoktak járni, meg sokan szexelni is, attól még te lehetsz normális, és kivárhatod a megfelelő időt.
2010. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!