Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagyok az elvárásaim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nekem megfelelő lány, aki(nek):

-Kb. 170-175 centi magas. (pár centi eltérés nem számít)

-Szép az arca. Ezt nehéz definiálni, főleg az interneten, szóval itt gondoljatok valami olyanra, aki a legtöbb ember számára szép. A haj- és szemszín nem számít.

-Vékony testalkatú. A mellméret meg ilyesmi nem fontos, de azért ne legyen teljesen deszka.

-Nőiesen öltözködik, figyel a megjelenésére.

-Nem hülye. Nem várom, hogy atomfizikus legyen, de el lehessen vele beszélgetni a divaton kívül másról is.

-Nem néz valóságshow-kat.

-Felsőoktatási intézménybe jár, járt, vagy készül járni.

-Szereti az állatokat.

-Nem antiszociális, szeret eljárni otthonról, de nem is csak bulizásból áll az élete.

-17 és 22 év között van.


Tudom, hogy ez nyilván attól az embertől is függ, aki ezeket az elvárásokat támasztja (magyarul tőlem), de úgy általánosságban szerintetek ezek túl nagy elvárások?



2011. nov. 11. 12:58
1 2 3 4
 1/35 joci23 válasza:
Alapjában véve normálisak az elvárásaid. A mai társadalomban viszont nem könnyű megtalálni a leírásodnak megfelelő lányt.
2011. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Walk With Me ***** válasza:
Szerintem nem annyira. Én ugyanilyet keresnék kicsi "művész" beütéssel, és úgy, hogy nem szeret bulizni, lehessen vele sétálni, összebújva naplementét nézni meg ilyenek. Na, ez a nagy elvárás.
2011. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Nincs vele gond, nálam ezek alap dolgok egy csajnál.

Egyetemeken rengeteg ilyen csaj van úgyhogy bőven lehet válogatni:)

Gazdaságtudományi vagy bölcsészkaron próbálkozz, ott q fiúra jut 10-12 lány.

21f

2011. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Biztos lehet talalni ilyen lanyt is. En par kriteriumnak nem felelek meg, de nem mindenki egyforma..:)
2011. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
*1 fiúra jut
2011. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van.

Már csak azért mondom, mert rám is igazak, kivéve a testalkatot, dehát istenem, ízlések és pofonok. Szóval semmi extrát nem vársz el.

Egy okos és szép barátnőt szeretnél.

Szerintem azzal van gond, aki a saját vágyai alá adja az elvárásait.


Szóval sok sikert!


22/N

2011. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 LadyLee ***** válasza:

Kicsit túlságos sok a külsővel kapcsolatos elvárásod.


Azt leszámítva semmi extra, tök átlagos igényeid vannak. És én tökéletesen meg is felelnék neki, csak idősebb vagyok (na jó, és csak 168 cm).

2011. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kulsovel van sok elvarasa, abba en is beletartozom..es ahogyan latom magam korul mas lanyok is. En mas kriteriumoknak nem felelek meg..:)
2011. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok, nyugi, majd te is megtalálod. Ilyen vagyok én is (többek között ilyen, azért a listát lenne mivel bővíteni), csak "öreg" és foglalt :D

23/L

2011. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Én sok ilyen lányt ismerek, mint ahogy ők, én is megfelelek ezeknek. Tényleg egyetemen/fősulin érdemes körülnézni. BKFen, bölcsészkaron van a legtöbb ilyesmi:)


Amúgy nagyon felszínes elvárásaid vannak.

2011. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!