Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki pontozós kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki pontozós kérdést tesz fel, akkor az emberek 10/x helyett mért x/10-et írnak?

Figyelt kérdés
Nem szoktam sokat itt lenni, de szerintem zavaró, hogy egy ilyen egyszerű dolgot nem tudnak normálisan leírni.
2015. jan. 18. 11:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés tükrözi a mai fiatalság értelmi színvonalát.
2015. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Eddig is tudtam aludni.


Igen, tudom, hogy tört verzió is létezik, de az emberek pontra kíváncsiak és nem százalékra.

Az értelmi színvonal az pont nem ennél a kérdésnél kezdődik, bújd még kicsit a kategóriát, kedves utolsó.

2015. jan. 18. 12:05
 13/13 PearlDiver ***** válasza:

Nézzétek meg egy pillanatra a válaszok bal alsó sarkában a számlálót. Azt látjátok, hogy 10/5 vagy hogy 5/10?

Ez sem véletlen, 10 válaszból, ami az összes válasz, az ötödik: 5/10. 10 pontból, ami a maximum, 5-öt adok: 5/10.

Ha zavar a sorrend és biztosra akarsz menni, írd hogy 10-ből 5 pont.

2015. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!